Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg lehetek?

Pánikbeteg lehetek?

Figyelt kérdés
Szervi bajokat kizárták. Reggel a pulzuson 120, már félek elaludni, mert mindig ez jár a fejemben. Napközben 80-90 a pulzusm. Állandoan mérem. Mindenféle betegségeket azonositok magamon, szörnyen érzem magam. A kardiologus szerint pszichiátert kellene keresnem. Volt valaki ilyen helyzetben? Segitsetek! Mit tegyek?
2014. jan. 22. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
A legtöbb magasvérnyomás,magas pulzusszám pszichésen alakul ki sajnos.Nekem olyan rosszulléteim voltak,hogy azt hittem na most fogok meghalni.Évek teltek el mire rájöttem,hogy tényleg pszichésen van.Ráadásul már akkor jelentkezett a rosszullét,amikor elmúlt a kiváltó stressz és azt hittem nyugodt vagyok.Sajnos ebből kigyógyulni nem lehet,de már tudom kezelni a rosszulléteket így egyre kevésbé ilyesztő.
2014. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először ismerd meg a problémád lényegét:

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo


Ezután keressél egy kiképzett pszichoterapeutát, mert gyógyszerrel, vagy pszichológusi beszélgetéssel ez kevéssé oldható meg.

2014. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok! Harmadéves pszichológus hallgató vagyok és a végzéshez szükséges dolgozatomhoz kérnék segítséget. A dolgozatomat a pánikbetegségből írom és nagy segítség lenne minden kitöltés. A kérdőív az alábbi linken elérhető: [link]

Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok és később az eredményeket is el tudom küldeni. Előre is köszönöm a segítséget.

2014. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!