Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok, lehetek au...

Pánikbeteg vagyok, lehetek au pair?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
ha kezelteted magad akkor tuti
2010. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gyógyszert szedek, de attól még néha van rohamom.
2010. júl. 26. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Így nem.
2010. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ameddig titkolni tudod lehetsz.

Legyen felelősségtudatod és lásd be, ne kockáztasd a gyerkőcöket.

2010. júl. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Én voltam au-pair és többször rámbízták a gyerekeket éjjel a szülők, amíg elmentek szórakozni, még külföldi nyaralás alatt, ismeretlen helyen is, viharban stb.


Attól függ, hogy mi váltja ki nálad a rohamokat, elképzelhető, hogy ott nyugodtabb lennél és nem jönnének elő, de nagyon tisztességtelen lenne egy ilyen dolgot elhallgatni és veszélyes is. Gondolj bele, hogy mit csinálsz, ha épp a gyerekekkel vagy egyedül, az egyikkel hirtelen baj történik és akkor jön rád a roham. Végignézetnéd velük, ahogy ott szenvedsz és közben nem tudsz nekik segíteni és ők sem neked? Megéri egy életre szóló rossz élményt szerezni azoknak a kicsiknek, akiket majd megszeretsz?


Ha ezt bevallod a szülőknek és azt is hogy gyógyszert szedsz rá és ők így bevállalnak, akkor sok sikert. De csak akkor. Nekem másféle problémám volt, nem ilyen súlyos, én inkább bevallottam és elvállaltak. Így tisztességes.

2010. júl. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Felelőtlenség lenne.
2010. júl. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a pánikbetegség pont olyan dolog, ahol az, hogy felelős vagy valamiért, segít a helyzeten. Muszáj kontrollálnod magad, felnőttnek lenned és tiszta fejjel gondolkodnod. Ha össze vagy zárva pár gyerekkel, akkor nem állhatsz le "hisztizni", túl kell tenned magad a problémáidon, és a kicsikre összpontosítani, mert nem kockáztathatod az épségüket. El kell látnod őket, ugyanakkor lelki támaszra is szükségük lehet, és ezeknek a feltételeknek csak akkor tudsz megfelelni, ha egy kicsit "félreteszed magad".


De gondolom a többség másképp gondolja... Tény, hogy veszélyes a dolog, viszont nem élhetsz burokban, csak mert beteg vagy.

2010. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Amúgy itthon vigyáztam már többször is gyerekekre, mióta beteg vagyok, és soha nem volt semmi gond. Csak azért kérdezem, mert gondolom, külföldön idegenek között azért más lenne a helyzet.
2010. júl. 29. 18:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha szabad megkérdeznem, milyen gyógyszert szedsz a pánikbetegségedre, és ki írta föl neked? Pszichiáter?

2010. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Tanuld meg az EFT-t itt az ingyenes könyv róla:

[link]


Ezzel bármit tudsz kontrollálni, ha megtanulod fájdalmakat tudsz kikapcsolni 1 perc alatt. Nem hülyeség. Olvass el, nézz videókat és tanuld meg a technikát!

2010. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!