Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbeteg lehetek?

Pánikbeteg lehetek?

Figyelt kérdés
Amióta abbahagytam a fogamzásgátlót olyat tapasztalok ,hogy amikor kilépek itthonról és megyek valahova boltba vagy dolgozni rosszul vagyok...bővebben egy gombóc van a torkomban hányingerem van ideges vagyok (de nincs rá semmmi okom)ja és itthon semmi bajom... utánna jártam neten,hogy ez pánikbetegség lehet..ez lehet a fogamzásgátlótól? szerintetek forduljak orvoshoz??? előre is köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 22. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én évek óta pánikbeteg vagyok. Amiket leírtál végül is ráillik a betegségre de érdekes, hogy ez pont azután jött, hogy leszoktál a fogamzásgátlóról. Miután én már leszoktam gyógyszereim egy részéről az elvonási tünetek is így nézhetnek ki. Na meg nem beszélve arról, hogy a fogamzásgátlók a hormonokra hatnak lehet most azok rendetlenkednek. Persze van egy halvány esély a pánikra is.Én pont akkor lettem beteg amikor már hetek óta nem bírtam kimászni a náthámból és amikor rosszul lettem azt hittem attól van. Erre meg nem. Csak pont egyszerre jött a kettő. Én mindenképp javaslom az orvost ő eldönti továbbküld-e más vizsgálatra.
2011. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az biztos h most a hormonzavarom van, de attól lehetek rosszul? és miért pont akkor amikor elmegyek itthonról?! vagy lehet h beképzelem már? nem értem : (. Most nézem a tüneteit amik rám jellemzők: menekülési késztetés (hogyha boltba vagy olyan helyen vagyok)szívverés,hányinger,gombócérzés a torokban, nyelési nehezítettség!!! De halál félelmem nincs!!
2011. dec. 22. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy én is durván pánikos vagyok nekem sem voltak konkrét halálfélelmeim. Szerintem is menj el a dokihoz ő többet tud. A pániknak annyira gyakori tünetei vannak egy csomó dologra rá lehet húzni.
2011. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!