Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Panikbeteg lehetek?

Panikbeteg lehetek?

Figyelt kérdés
tegnap ejjel fel 1kor mikor probaltam elaludni rámjott hirtelen rosszulét, megmértem pulzusom 54/perc volt, erre megijedtem h ien alacsony? erre felugrott 130/perc.elkezdtem remegni, azthittem h szivrohamom van, gyorsan elkezdtem jo mélyen lélegezni és pozitivan gondolkodni, hogy semmi bajom, minden rendbe lesz, ez ugy kb fel 3ig tartott amikor azt mondhatom, h becsuktam szemem es aludni fogok már...erre ma is volt egy ilyen rosszulétem, mert csak az jart a fejembe h mi lesz ha megismétlodik, és korosan figyeltem egesz nap a pulzusomat, ugralt 60 és 80kozott..van valaki ilyen helyzetben?
2012. nov. 12. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. De a 80-as pulzus még semmi. Ha 90-100 között lesz, akkor kell igazán észnél lenned. A pánikbetegség sajnos alattomos. Pozitív gondolkodásra és nyugodt lelkiállapotra van szükséged, hogy biztosan le tudd küzdeni.
2012. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Főleg ha ismétlődik. A pánikroham tünete nagyon sokféle lehet de a legfőbbek: magas pulzus,remegés,izzadás,halálfélelem,mellkasi fájdalom,hányinger,olyan érzés mintha nem tudnád ki vagy és hol vagy, nehézlégzés. Sajnos ez egy ördögi kör, ha állandósul keress fel egy pszichologust!
2012. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy sajnos én 2éve ebben szenvedek...
2012. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
huh koszi h regaltatok..hat ez a mai napom kegyetlen az éjjeli roham utan, egesz nap cs fekszek, félek ha megmozdulok akkor felugrik a pulzusom megint, mert mikor kimeek wc-re akkor megugrik, nagyon rossz érzés, erre lehet a patikába kapni gyogynovényes nyugtatot? mer azert tablettákat nem igazan szeretnék szedni
2012. nov. 12. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Sedatif Pc.

Homeopátiás szer. NINCS ismert mellékhatása.

2012. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a betegség nagyon gyakori manapság. Bármi kihozhatja,ami nagy belső feszültséggel jár,akár munkahelyi,

vagy tartósan fennálló egészségügyi probléma is lehet.

Ezután már kezelni kell gyógyszerrel,mert egyedül nem lehet belőle kijönni.Komolyan kell venni,mert nagyon sok kellemetlenséget okozhat a mindennapokban.

2012. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Ugyan ebben a cipőben járok, ma suli után a buszon ülve hirtelen fájni kezdett a mellkasom, levert a víz és alig láttam.. én is azt hittem szívrohamom lesz teljesen bepánikoltam. Amint leszálltam és sétáltam hazafelé elmúlt. Nagyon rossz érzés és amég nem sikerül elterelni a gondolataim nem múlik el :( Ha gondolod írj privit, szívesen beszélgetnék egy sorstársal.
2012. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van devizahiteled,akkor bizonyosan.
2013. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!