Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » EKG eltérés pánikbetegség...

EKG eltérés pánikbetegség miatt? :OOO

Figyelt kérdés
egyik nap rosszul lettem iszonyatos volt...felmentem haziorvoshoz aki 150 es vernyomast mert pedig nekem sose szokott magas lenni altalaban 120-130 kozott ingadozik....viszont a szivveresem nagyon magas volt percenkent 110!!!! az EKG mutatott valami elterest, az orvos azt mondta nézessük meg, lehet hogy àrtalmatlan de jobb tudni. monitoros vizsgalattal kardiologus megnezte a szivem es aztmondta hogy a motornak jár egy csillagos ötös!! most akkor mivan??a panikbetegsegem okozta???? megnyugodhatok szerintetek hogy nincs baja a szivemnek vagy menjek el megegyszer kardiologushoz???
2013. dec. 31. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen értéknél lehet eltérés, pedig minden rendben van. De ez a te életed, ha nem érzed jól magad ettől, nyugodtan menj el megint kardiológushoz, akár másikhoz, és kérd meg, nézze terheléses vizsgálattal, hátha akkor jobban megnyugszol, ha úgy sincs semmi.
2013. dec. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi !! eppen azert parazok mert terhelesnel is jelentkezik a szapora szivveres...10 m futas utan olyan mintha ki akarna szakadni az ütőér a nyakamba!! lehet hogy edzetlen vagyok?? sajna mostanaban elegge eltunyultam
2013. dec. 31. 01:11
 3/6 anonim ***** válasza:

ha tudsz angolul nézd meg ezt tanulságos lesz:

[link]

2013. dec. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az EKG-n lehet egy csomó olyan eltérés, ami tényleg ártalmatlan. Ha az a monitoros vizsgálat egy szívultrahang volt, akkor nagyjából megkaptad a legjobb vizsgálatot, ami ilyen bizonytalan esetben lehetséges. Valóban még egy terheléses EKG nem árthat, ha úgy döntesz, hogy megcsináltatod, de már így is nagyon sok dolgot ki lehet zárni.


Ha edzetlen vagy, annak lehet a leírt következménye. Szerintem nincs semmi bajod.

2013. dec. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen sziv uh volt !! koszi szepen
2014. febr. 23. 00:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogyha tényleg ennyire kivagy a sporttól, akkor tényleg érdemes lehet megcsináltatni a terheléses EKG-t, már csak azért is, hogy tudjanak tanácsot adni, hogy kezdheted el. És azért úgy lehet a legbiztosabban kizárni mindent, ha az is volt.
2014. febr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!