Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha komoly depresszi...

Mit tegyek ha komoly depresszióval, pánikbetegséggel, és visszatérő erős depresszióval küzdök? Sokszor öngyilkosság jár már az eszemben.

Figyelt kérdés
gyógyszert szedek. a testi tüneteket elnyomja de lelkileg roncs vagyok. 21 éves fiú vagyok. még barátnőm sem volt.

2013. dec. 9. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Igyál, és akkor oldódik a gátlás, és be csajozhatsz. Vagy nézzél South Parkot. Az vicces.
2013. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lassan 5 éve nem tudok meggyógyulni kezdem elveszíteni a reményt..
2013. dec. 9. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Sürgősen kezdj el intenzíven sportolni és relaxálni.
2013. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 abacus66666 ***** válasza:
12%
Relaxáció, és ha van elég pénzed, menj el prostikhoz, nekem azóta jobb a lelkiállapotom, mióta rendszeresen járok lányokhoz.
2013. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 automatakoktel ***** válasza:
31%
Transzcendentális meditáció, moksa elixír, és ovass utána a candidának, nincs e rád is jellemzö tünete.
2013. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ha gyógyszert szedsz, akkor jártál már szakembernél. Pszichoterápiát nem javasolt? Mert nagyon hasznos lenne. Sok beszélgetéssel feltárnátok, hol a probléma és segítene azt megoldani.

Emellett jó, ha van valami hobbid, amit szívvel-lélekkel tudsz csinálni, lehet ez sport, színjátszás, énekkar... akármi. Ja és: ha valaki segíteni akar, hagyd, hogy segítsen!!!! Sokan nem is hagyják...

2013. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsó válaszolóval!

Szerintem keress egy szakembert, akivel tudsz beszélgetni!

A legfontosabb: HIGGYJ abban, hogy meg fogsz gyógyulni! Nem számít,milyen rég óta vagy beteg,mennyire nehéz, meg tudsz gyógyulni! Keress egy pszichológust!

Én hiszek Istenben, úgy sokkal könnyebb. Ezt tapasztalatból mondom. Amikor valaki azt mondja, hogy nincs Isten, mert kiáltott hozzá és nem válaszolt,aznem azt jelenti, hogy nincs. Isten nem egy gomb,amit megnyomunk, ha rosszul érezzük magunkat és akkorjobb lesz. Vele kell járni,KERESNI és Ő válaszolni fog. Tapasztalatból mondom.

2013. dec. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó pszichoterápia csodákra képes. Súlyos depresszióból (szuicid gondolatokkal vegyítve), pánikbetegségből jöttem ki terápiával.

Minden más csak félmegoldás, mert csak elfedi a problémákat, de nem kezeli azokat. Tapasztalatból mondom, hogy ha nem nézel szembe az okokkal, akkor később (évek múlva) visszatér, és újra jön a pokol...

2013. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg szembe kell vele nézni. Bár ez nagyon nehéz,de pszichológussal, Istenben való hittel meg lehet csinálni.
2013. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!