Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fontos! Miért van az hogy?...

Fontos! Miért van az hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor nyújtózkodok vagy amikor hirtelen felállok vagy csak úgy ülés közben vagy amikor sokat eszek,iszok mintha a fejembe szálna a vér. Igaz ideges vagyok kicsit depressziós is és szorongok,de lehet szektől vagy más? Ekg,vérkép,vérnyomás jó, de akkor mitől lehet ez. vagy mit lehet csinálni hogy elmúljon?

2013. dec. 8. 15:09
 1/2 hosszúhajú ***** válasza:
Persze, vérnyomástól is lehet. Először én körzeti dokihoz mérnék, megméretném, stb. Itt kezdeném. Nekem a pulzusom magas és attól szoktam néha kicsit szorongani, ha nem veszem be a béta blokkolom. Lelki okok miatt is lehet. Nem tudom alszol-e eleget, kipihent vagy... - szóval ezt is elmondanám a dokinak. A szorongásról is beszámolnék neki, hogy lássa, hogy összetett a dolog. A testi meg a lelki baj oda-vissza hat, tapasztalatból tudom, hogy az én szorongásaim régen olyan erősek voltak, hogy fizikai tüneteket okoztak. Szóval ne hanyagold ezt az oldalt se.
2013. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hosszúhajú velem is ugyanez volt és még néha van is! KEdves kérdező, ha minden fizikailag rendben, akkor "csupán" lelki eredetű lehet a gondod. Mivel tudod, hogy vannak ilyen problémáid, ezt agyban, fejben lehet megoldani csak. El kell hinned, hogy elmúlik, hogy igenis ez lelki dolog, és szépen lassan jobb lesz,ha mindez sikerül:) Nem tudom, ismered e, ajánlom a citromfű teát, ha minden nap iszol 1-2 csészével, egy hét után már tud segíteni :) És ha a vizsgálatok szerint minden okés, akkor ne aggódj, ne stresszelj, hidd el, nem éri meg, nekem lelki okok nagyon komoly fizikai dolgokhoz vezettek, és ezután kezdtem el átértékelni dolgokat magamban... Gondolkodj jó és pozitív dolgokra, tervezgesd a jövőd, és szerintem minden rendben lesz, ha TE is úgy akarod. :) Szép Napot és Sok Sikert, 19/L
2013. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!