Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Merre induljak jó pszichoterap...

Merre induljak jó pszichoterapeutát keresni?

Figyelt kérdés

Az életem sok területen egy totális csőd. Hogyan keressek hozzám értő szakembert, aki a probléma gyökerét keresi. (Elég erre egyáltalán heti 50 perc?) Nem olyan pszichiátert akarok, aki felír nekem valami antidepresszánst, mert azzal semmit nem érek el, hogy vigadok begyógyszerezve, és csak megalkuszom minden rosszal. De olyan pszichológust sem akarok, aki annyit mond hogy ne nyavalyogjak, rosszabb is lehetne.

Budapesten élek.



2013. dec. 4. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A pszichiáter sajnos gyógyszert fog felírni, a pszichológus meg nekem még sohasem segített. Ettől persze lehet jó, csak általában sokat ne remélj.... :(
2013. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A linken, amit küldök, van egy videó. Nézd végig. Ha pedig orvost keresel, kezd a háziorvosodnál.

[link]

2013. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a www.integrativ.hu honlpot. Ha marad kérdésed, írjál privit.
2013. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kérdés az, hogy mennyire vagy hajlandó kinyitni a pénztárcádat :) pesten a menő terapeuták, akik tényleg jók, vagon pénzt elkérnek, de ha megteheted, akkor abszolút megéri...ha érdekel tudok mondani neveket
2013. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyit szoktak kérni egy órás pszichoterápiáért?
2013. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!