Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha idosebb nok irant rajongok,...

Ha idosebb nok irant rajongok, de fiukhoz vonzodok akkor nem vagyok leszbikus ugye?

Figyelt kérdés
A rajongas abban mutatkozik meg, hogy az adott szemellyel akarok folyamatosan beszelni, mert megert, nezegetem az adatlapjat, a kepeit, azt szeretnem, hogy sokat foglalkozzon velem, rengeteget gondolok ra, ha az utcan osszefutunk nagyon dobog a szivem meg ilyenek.. Ha megbeszelt a talalkozo jol akarok kinezni. De max azt tudnam elkepzelni, hogy legjobb baratnok legyunk meg mintha kicsit ki akarnam magamnak sajatitani. Felnezek rajuk. Viszont ilyet egy sztar irant is erezhetek ezert nem tudtam be meg szerelemnek. Meg mindig idosebbek irant van ilyen. Volt mar tanar, ismeros is. A velem egyidos lanyokat neha megnezem, hogy ha szepek, de igazabol egy dolog miatt, mert enis olyan szep akarok lenni. Fiunal sose ereztem meg rajongast, de szerettem mar fiut, ereztem, hogy nagyon szeretem, de nem csak o jart a fejembe, ha talalkoztunk nala is nagyon dobogott a szivem , de nem neztem meg minden nap az adatlapjat meg iyenek. Viszont csak fiuval tudnek eljepzelni kapcsolatot, csak fiut tudnek megcsokolni. Viszont aggaszt ez a rajongas az idosebb nok irant. Mi ez atlz egesz? Veletek nem volt hasonlo meg? Ugye nem vagyok leszbikus? Vagy, hogy tudhatnam meg, hogy tenyleg a fiukat szeretem-e?
2013. nov. 17. 13:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Meg pl. Nyaron egy 25 eves ismerosom irant ereztem ilyen rajongast es sokat jartam a hazuk fele (kb.10percre laknak tolem) csak, hogy hatha talakozunk. Beteges ez az egesz...

En 14 eves lany vagyok

2013. nov. 17. 13:19
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaaa meg meg valami:D bocsi most jut eszembe minden. Szoval volt egy 19 eves lany is es mikor azt irta nekem, hogy szeret akkor annyira boldog voltam, de en igazabol azt akartam, hogy baratilag szeressen es annak orultem
2013. nov. 17. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
De leszbikus vagy, anyakomplexussal.
2013. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem biztos, sőt azt merem állítani, hogy 14 évesen még nem lehet ilyent kijelenteni. Kicsit beteges amit csinálsz (mármint az, hogy a csaj háza előtt sétálsz, csakhogy láthasd), de nem vagy leszbikus.

A húgom lány 10 éves és ő is "rajong" az idősebb csajokért, mert "felnéz" rájuk, de ezt majd kinövitek.

2013. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ennyi idősen én is pont ilyeneket csináltam,és ilyeneket is éreztem,mint te most. Én a tesitanárnőmért voltam oda. Persze akkor még el sem tudtam képzelni,hogy csókolózzak vele,vagy bármi ilyesmi... Egyszerűen "csak" rajongtam érte. Ha megláttam,úgy dobogott a szívem,hogy azt hittem,még méterekről is meghallják,folyton a közelében akartam lenni,azt akartam,hogy csakis velem törődjön,és velem beszélgessen. Közben pedig volt pasim is. Tetszett a srác,jól elvoltunk...de semmi több. Akkor még nem aggódtam,hiszen az idősebb nők csakis rajongás szinten érdekeltek. Aztán mikor gimibe kerültem,megtetszett egy nálam egy évvel idősebb lány is. Na,akkor már rendesen beparáztam saját magamtól,és főként az érzéseimtől. Nos...hiába paráztam,nem lett jobb a dolog,egy idő után már csak a lányok érdekeltek. Ez persze nem azt jelenti,hogy te is menthetetlenül "bemelegszel". Volt pl. egy barátnőm,aki ugyanilyen beteges módon rajongott a felnőtt nőkért anno. Most meg már 5 éve él boldog kapcsolatban a pasijával. Szóval egyelőre ne idegeskedj! Majd idővel úgyis kiderül,hogy csak a hormonjaid játszanak-e veled jelenleg,vagy esetleg épp éledezik a leszbikusságod.
2013. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is úgy voltam mint te szóval ne ijedj meg, szerintem nagyon sok lány van még ugyanígy, nálam viszont az lett ennek a vége, hogy ha bár azt tudom hogy rajongásnak indult az egész szerelem lett belőle. Sajnos. De attól szerintem nem kell félned, hogy ez nálad előfordul, egy idő után talán kinövöd, most meg még előfordul ilyesmi.
2013. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!