Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha egészséges a mellem, de...

Ha egészséges a mellem, de rettegek a mellráktól és nem bírom ki hogy sokat fáj, kérhetem hogy eltávolítsák műtéti úton?

Figyelt kérdés

nem akarok soha gyereket, leszbikus is vagyok, mindig utáltam a melleimet. nagyon szeretném leműttetni. csak kín szenvedés van vele, fáj, zavar, útban van, nem tudok hason aludni, és a mellrák annyira félelmetes, hogy minek legyen meg a kockázata ha úgyse akarom.

és most KIEMELTEN kérek mindenkit, hogy a "ne akard leműttetni mert jó az ott" típusú válaszokat TARTSÁTOK MAGATOKBAN, nem azt kérdeztem szerintetek jó ötlet-e, hanem hogy ha elmegyek ezzel az orvoshoz, leműti-e nekem.



2013. jan. 22. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, kérheted. Sőt, talán valamiféle hormonkezelés is van rá.
2013. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Talán kérdezz meg egy orvost, ha tényleg ennyire zavar. Egyébként nem hiszem, hogy orvosi indok nélkül (hacsak a beteges félelmed nem minősül annak) eltávolítanák.

A karodat sem vágják le csak azért, mert zavar.

2013. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom pontosan, de ha nem-átalakító műtétek léteznek annak ez is része.


A mellráktól való félelem miatt túlzás lenne, mert ha attól rettegsz, hogy a jobb lábad trombózist kap, vagy hogy a fél veséd elrákosodik, akkor azt műtteted ki???

Annyi helyen "romolhatunk el", nem vágathatunk le magunkról mindent.

Ha ilyen fokú rettegésél benned,kérd pszichológus segítségét... Gondolom, azzal, hogy nő vagy,is nehezen tudsz megbarátkozni, ezzel kapcsolatban is jó lenne egy támogató pszichológus...


Minden jót kívánok Neked!

2013. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én olyanról hallottam már, hogy valaki azért műttette le a mellét, mert a női felmenői közt többen mellrákba haltak bele, erre hivatkozva elvégezték a műtétet.
2013. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
54%

Agybeteg teljesen. Ez olyan mintha elmennék az orvoshoz és mondanám neki:

- Doktor úr, annyira félek, rettegek az agydaganattól, legyen szíves levágni a fejem!

- Tisztelt uram, fej nélkül nem élhet tovább!

- De én akkor is le akarom vágatni a fejem!!%%!+@@!+/


Meghalni sosem késő egyébként, nem tudom mit aggódsz ilyen hülyeségek miatt. Írtad, hogy leszbikus vagy, de én úgy gondolom, hogy az ilyen párkapcsolatban is van szerepe a melleknek.

2013. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
pszichiatria.lap.hu a Te barátod!
2013. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Igen, de kell hozzá szakvélemény. Tehát a pszichiáternek kell kimondania, hogy igenis a mentális egészséged megóvása érdekében szükséges a műtét (hiszen beleőrülsz a félelembe, ez megpecsételi a napjaidat, akadályoz a koncentrációban, stb.).

Ha ez megvan, akkor megcsinálják.

2013. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
én is utálom a melleimet.Ugyanígy érzek.A hülyéket szóra se méltasd!
2013. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, mondjuk nálam csak annyi, hogy szerintem szebb lennék kis mellekkel, szóval pár év múlva, ha lesz elég pénzem, megcsináltatom. Biztosan találsz valakit, aki leoperálja, ha mellnövelő műtétet csinálnak, ilyet miért ne?
2013. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Más beleőrül, ha elveszti a mellét! Szerintem beteg vagy menj pszichológushoz és ezt jóindulatulag írtam, nem gúnyból.
2014. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!