Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baj velem, amiért nem...

Mi a baj velem, amiért nem vagyok olyan, mint a többiek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nagyon hajlamos vagyok feketén-fehéren látni a dolgokat. Soha nem járok bulizni, mert egyszerűen feszélyezne az, hogy mindenki hulla részeg, engem kivéve. Soha nem cigizek, még bele se szívtam soha, pedig már 17 vagyok. Nem vagyok divatp*csa, és nem beszélek trágárul. Fogalmam sincs, hogy ezek miatt, vagy csak miattam (viselkedésem, poénjaim,...) nem szeretnek, de nem vagyok valami nagyon népszerű. Egész jól elvagyok szinte mindenkivel az osztályomból (tegyük hozzá szinte mindenki cigizik és piál), de annyira lúzernek érzem magam olyankor, amikor egymást hívják a bulikba meg dicsekednek, hogy az éppen 17 éves csaj hogy szakított a 30 éves pasijával. Nekem még barátom se volt, mert nem tartok rá egyenlőre igényt, de mégis annyira ciki, hogy én nem vagyok olyan, mint ők, így a szívem azt mondja: csináljam azt, amit ők, az eszem viszont azt, hogy nem vagyok hajlandó ezekre a dolgokra, még a népszerűségért sem. És MINDIG az eszem győz. Szerintetek baj van velem?
2009. nov. 13. 21:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány a képzeletemben, akivel még soha nem találkoztam! Álmaim asszonya.
2009. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Amíg az eszedre hallgatsz és nem a szívedre addig nemfogsz összetörni.!Én sem piálok (csak sörözöm de aztis mértékkel)

Sajna dohányzom is de leszokóban vagyok szilveszterre fogadtam:DxDés nem ciki eggyáltalán hogy ez van veled ha neked ez így jó és így érzed jól magad akkor tedd!:)

csak vigyázz nehogy valaminek a kárára mennyen:)17évesen 30éves pasi...nahh grat neki:Domg.És nem attól leszel népszerű mert piás vagy meg dohányos!!!!Hanem épp attól hogy nemvagy benne és tisztességes lány vagy!

17/F

2009. nov. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. nov. 18. 20:05
 24/26 anonim ***** válasza:

édes istenem,hidd el,olyan mint ha ezt a kérdést teljesen én írtam volna.Ez vagyok én.

És én sem értem hogy mi van velünk.

17/L

2010. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

azt hittem, csak én szenvedek ezekkel a problémákkal :)

utolsó: ha szeretnél, küldhetsz e-mailt :)

2010. márc. 19. 18:03
 26/26 anonim ***** válasza:
oks fogok:)
2010. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!