Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baj velem, amiért nem...

Mi a baj velem, amiért nem vagyok olyan, mint a többiek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nagyon hajlamos vagyok feketén-fehéren látni a dolgokat. Soha nem járok bulizni, mert egyszerűen feszélyezne az, hogy mindenki hulla részeg, engem kivéve. Soha nem cigizek, még bele se szívtam soha, pedig már 17 vagyok. Nem vagyok divatp*csa, és nem beszélek trágárul. Fogalmam sincs, hogy ezek miatt, vagy csak miattam (viselkedésem, poénjaim,...) nem szeretnek, de nem vagyok valami nagyon népszerű. Egész jól elvagyok szinte mindenkivel az osztályomból (tegyük hozzá szinte mindenki cigizik és piál), de annyira lúzernek érzem magam olyankor, amikor egymást hívják a bulikba meg dicsekednek, hogy az éppen 17 éves csaj hogy szakított a 30 éves pasijával. Nekem még barátom se volt, mert nem tartok rá egyenlőre igényt, de mégis annyira ciki, hogy én nem vagyok olyan, mint ők, így a szívem azt mondja: csináljam azt, amit ők, az eszem viszont azt, hogy nem vagyok hajlandó ezekre a dolgokra, még a népszerűségért sem. És MINDIG az eszem győz. Szerintetek baj van velem?
2009. nov. 13. 21:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

semmi bajod nincs, tisztelendő h nem cigizel és nem piálsz(én spec igen, de az most mind1)

sztem keress magadnak vmi hobbyt ahol olyan emberek vannak mint te.:)

pl hittanórák, vagy vmi hasonló érdekfeszítő;)

2009. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj nem csak téged nem érdekelnek ezek a dolgok.Ezért szerintem egyáltalán ne érezd magad rosszul hogy nem cigizel stb...ha valaki utál biztos nem azért mert nem iszol meg ilyenek.Keress olyan embereket biztos sok van akik nem bulikba járnak szórakozni.Sok sikert!15/L
2009. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Semmi, később érsz, jó eséllyel egyetem alatt bőven behozod. Legalábbis nálam ez volt :)

Tudom, könnyű mondani, de ne törődj velük. Ha vannak barátaid, akkor legyél inkább velük. Lehet menni teaházba is, meg lehet csinálni házibulit, ahol csak az van, akit meghívsz és csak olyanok, akik nem feszélyeznek.

Téged sose hívnak bulizni? Az is megoldás lehet, hogy elmész velük és megdöbbenve konstatálod, hogy nem is olyan tragikus, mint ahogy te gondolod.

2009. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ja, és a cigi meg a pia abszolút nem lényeges egy buliban, tökmindegy, mit iszol, amíg jól akarod érezni magad. Ha már nem érzed jól magad, akkor menj haza. Egy próbát megér. Ha nem tetszik, nem mész többet.
2009. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
köszi szépen az eddigi válaszokat. alkalmanként elhívogatnak, de én sokkal jobban szeretek itthon lenni, így nem is hiányolom... :)
2009. nov. 13. 22:05
 6/26 anonim ***** válasza:
nincs veled semmi gond, talán még jobb is h nem vagy egy plázabitch akin átment a fél város és atomrészeg minden hétvégén:D, pl nekem biztos hogy egy olyan stílusú csaj kéne mint Te, nem pedig az általam leírt:D 17/F
2009. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
köszi :) ezzel kevesen vannak így :)
2009. nov. 13. 22:22
 8/26 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled,végre egy normális lány!Ezzel tünsz ki pont,hogy nem olyan vagy mint a többiek,de sztem ez nem hátrány sőt!Azért meg,hogy népszerű légy,sztem kár volna megváltozni és feladni az egyéniséged,maradj ilyen és be fogod vonzani a hasonló embereket mint amilyen Te vagy,és még egy normális barátod is lehet!;)
2009. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

respect a 22:22-es hozzászólónak, neki van igaza, tényleg ne változtasd meg az egyéniséged, maradj olyan amilyen most vagy, jó vagy így is:)

22:13-as voltam

2009. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én is ilyen vagyok. Igaz, a cigit próbáltam, meg jártam kocsmába is (15-16 évesen), de sosem ittam. Még részeg sem voltam soha. Én is inkább itthon ülök, nem járok bulizni, pedig a külsőm alapján néztek már ilyen bulizós cicának.

Engem is feszélyez ez a részegeskedés, szerintem igénytelen dolog, mert az már a vég, ha valaki csak úgy tud szórakozni, ha leissza magát.


Az első meg bekaphatja, pont olyan mint a nagy átlag. Ha valaki nem iszik, füvezik, cigizik és bulizik, akkor az rögtön szentfazék??? Azt hiszed, hogy csak hittan órán vannak ilyen emberek? Hát nagyon nagyot tévedsz, apám.

2009. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!