Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, ha kimondok...

Miért van az, ha kimondok valamit akkor utána elfelejtem? Nem először volt már ilyen, és nagyon aggaszt. A többiek mondták hogy mit mondtam én pedig csak nagyot néztem amikor meghallottam.

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is mostanában!Engem is idegesít! Nem vagy kicsit stresszes?
2009. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ígéretekről van szó ? :)
2009. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem dehogy, azokat nem szoktam elfelejteni! Legutoljára az volt hogy megláttam egy autót, egy Szürke Honda crx volt, és én pedig azt mondtam hogy az az alfa amivel 22-én fényképezkedtünk az a zöld. Tudtam higy nem a hondásat mondtam, de arra nem emlékeztem hogy mit mondtam helyette... és nem ez volt az első!
2009. nov. 26. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy kimerülve?Én egyszer 40 percig beszélgettem telefonon este vkivel,és másnap ezt a családom mondta,én mai napig nem emlékszem rá!!!Megnéztem a hívásinfót a telóban,és valóban ott volt...rémísztő..az illető is mondta,állítólag normálisnak tűntem..:)

Van ilyen,biztosan a stressz az oka!!!

2009. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Stressz, kialvatlanság!

Nekem is a család szólt, hogy ne mondjam el kétpercenként ugyanazt :=) pedig én nem is emlékeztem semmire. Mostanában sok a teher rajtam is, naponta jó, ha öt órát alszom, azt is megszakításokkal, forgolódva és napközben is sok a borús gondolat. Nem csoda, hogy az agyam sem működik rendesen!

Nem kell emögött rögtön betegséget sejteni, csak lehetőség szerint lazítani kell egy kicsit!

2009. nov. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!