Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon feledékeny vagyok, mit...

Nagyon feledékeny vagyok, mit csináljak? Nagyon hamar elfelejtek dolgokat.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és nagyon szétszórt. Mostanában egyre durvább, előbb azt is elfelejtettem, hogy 5 perce én kapcsoltam-e be a tévét, vagy nem. Szinte mindent elfelejtek, semmire sem emlékszem, hogy mit hova tettem. Mit csináljak? Menjek orvoshoz?

Viszont tanulás környékén nincsenek bajaim, azokra emlékszem, amiket megtanultam.



2013. szept. 29. 14:53
 1/8 anonim válasza:
100%
ugyanígy vagyok vele, néha ha megyek a suliba, simán "kiesik" az út, nem emlékszek, hogy hogy jöttem/mentem, miket láttam, mintha teleportáltam volna...a tanulással nekem sincs bajom, csak néha a házikat elfelejtem megcsinálni, de azokat óra előtt megcsinálom...ha valaki kér tőlem valamit, 5 perc után már nem is tudom mit mondott...nekem lehet az volt a gond(de nem biztos), hogy annyira berúgtam(többször), hogy nem emlékeztem szinte semmire, voltak fekete foltok, amikre máig nem emlékszek, és lehet, hogy valami backflash effektet kaptam, de ez csak az én teóriám, ami szerintem hibás, no de mindegy...lehet veled csak az a baj, hogy nem tartod fontosnak az adott dolgot, és azért felejted el, minek foglaljon még az is plusz helyet az agyadban...
2013. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inni sosem iszok, és semmilyen káros dolgot nem csinálok. De ez már nagyon zavaró :S
2013. szept. 29. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Végülis mit is akartál kérdezni ?

vagy már elfelejtetted ?

2013. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Benne van a kérdésben, hogy "Mit csináljak? Menjek orvoshoz?"

Máskor olvasd el előtte a kérdést.

2013. szept. 29. 15:46
 5/8 anonim válasza:
már én se iszok, max. mértékkel(1-2 sör), ha nagyon zavar menj el inkább, hogy biztosra tudd van e baj
2013. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már több évtizede ilyen vagyok.A rend ,mindennek helye van,rendszeresség,mondjuk van egy fix napirendünk,alapból segít.Ha sok teendőd van,vagy csak annyi,hogy biztosan kiesik valami,érdemes mindig listát írni.Igy pihenhet az agyunk,nem kell azon pörögni,mi maradt ki megint.Ha ezeket a terheket leteszed,marad kapacitásod az érdektelen,de esetleg fontos dolgok megjegyzésėre.
2013. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, változott azóta a helyzet? Én is hasonló problémával küzdök:/
2017. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem, de azóta elkallódtam egyetemre valahogy, de nem tudom hogyan. :D

Na jó, azért tudom.. de még mindig szétszórt vagyok, de rájöttem, hogy a lustaság és a trehányság miatt vagyok ilyen. :(

2017. nov. 26. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!