Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lett velem? Mit tegyek?

Mi lett velem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok , eddig lelkileg nagyon erős voltam , nagyon sok helyzetben helyt álltam .

Anyám és a nagyanyám alkoholista , pénzel nem állunk a legjobban , apám lesz@rja , hogy élek.

Nővérem és a férje meg a gyerekük itt élnek velünk , állandóan veszekednek , teljesen megtörtem , magamba zuhantam , akik jól ismernek látják , hogy teljesen kivagyok.Van barátom és nagyon sokat segít abban amiben tud , de nem tudok a régi lenni :S

Mit csináljak ? , hogy legyek a régi erős kis csaj aki voltam ?:S


2009. nov. 1. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak mélypontok amikor az ember gyengébb, sajnos neked a környezeted is táplálja ezt a mélypontot. Ne fogj fel mindent olyan vészesen komolyan és sose hibáztasd magad. Legyél sokat a barátoddal és ne keress értelmet egy ittas ember szavaiban. Ha több segítség kell nyugodtan írj privát e-mail-t.
2009. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebben a demoralizáló, lehuzós közegben sajnos nem sok esélyed van a normális életre. Próbáld magad minél előbb függetleniteni tőlük és kialakitani a saját életedet.
2009. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!