Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lett velem? (16/L)

Mi lett velem? (16/L)

Figyelt kérdés
abszolút életvidám,gondtalan életet éltem,15 évesen jött az első pofon,nem vettek fel a gimnáziumba ahova akartam menni.ezzel teljesen elvágtam az idegeim.folyton zokogok,néha azt sem értem miért,állandóan rosszkedvem van,barátaimmal rendszeresen összeveszek,nem tudom mi történt velem.tudnátok javasolni valamit?=/
2009. okt. 25. 11:47
 1/9 A kérdező kommentje:
*ez már lassan így megy 2 éve
2009. okt. 25. 11:51
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha ezeket a pofonokat állod, akkor szép úton haladsz a felnőtté válásodért.

Ehhez csak gratulálni tudok és sok erőt és kitartást kívánni!

2009. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Szedd már össze magad, nem hiszem h a gimnáziumtól van ez, mást se vettek fel mindenhova ahova jelentkezett életében, akkor szar, de túl KELL lépni rajta.

Gondold át mi is a baj valójában.

2009. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Adnod kell magadnak két hatalmas pofont vagy kérd meg a szüleidet rá!

Kezdesz depresszióba esni egy olyan miatt ami még nagyon sokszor elő fog fordulni veled.Most megtanultad semmi nem biztos és tenned kell az ellen,hogy a dolgaid jobbra forduljanak.

Nem vettek fel?Na és?Van még egy csomó más suli.NE ADD FEL!!!!Ne siránkozz a saját bajodon.Ezen lehet segíteni.Tudod még hány ilyen fog érni az életed során?Iszonyú sok és minden esetben erősnek kell lenned és túl kell lépned a gondokon!!

Ne mard el a barátaidat magad mellől mert nagyon gyorsan egyedül maradsz.Vegyél egy nagy levegőt és döntsd el,hogy milyen életet akarsz magadnak.Egy sarokba kuporgó minden elől megfutamodó szar életet vagy egy magabiztos sikeres életet?

A TE kezedben van a döntés!Ne szúrd el!

2009. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
13 éves vagyok, én gyerek korom óta ilyen érzékeny vagyok, ez biztos h nem a gimi miatt van! Lehet h ilyen szomorkás korban vagy...
2009. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Sok embert ismerek, akit nem oda vettek fel, ahova szerették volna... De lehet, hogy jobb is, mert a mostani sulidban gondolj bele hány jófej embert ismertél meg? Mennyi barátot szerzel? Kapcsolódj ki, tudom, hogy nehéz, nekem is vannak ilyen időszakaim...De ha már semmiféleképpen nem megy, keress egy szakembert, jobb ha még most teszel valamit az ügy érdekében, még mi előtt késő...És nem ciki pszihológushoz járni:D
2009. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad. Tudom, hogy nehéz. De ilyen az élet. Nekem volt egy olyan időszakom, amikor jelentéktelen, fölösleges dolgoknak nagy feneket kerítettem. Már mindenen elsírtam magam, és orvosnál voltunk - mondta, hogy szép úton haladok az ideggyengeség felé, szedjem össze magam, ha nem akarok felnőttként egy roncs lenni. Összeszedtem magam, már 10 éve ennek, és teljesen rendben van minden azóta is. Illetve, sok szar dolog ért, de igyekeztem mindennel megküzdeni, mint mindenki más, normális ember;)
2009. okt. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem elég idős vagy már ahoz, hogy vegyél magadnak egy kis füvet és elszívogassátok a barátaiddal és egy jót visítsatok és lazuljatok. Ezt szerintem te megérdemled. ha lesz rá lehetőséged, ne hagyd ki örülök hogy segíthettem
2009. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tenksz. ×D
2009. okt. 30. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!