Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Migrénem van . Mivel csillapít...

Migrénem van . Mivel csillapíthatnáma fájdalmat? (lentrészletesen. )

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,"kevertfejfájást" állapitottak meg nálam.Genetikai migrénem van. 6heti gyógyszer kúrát irtak fel, de a ettőla gyógyszertől még csak rosszabul vagyok.A fejem is borzalmasan erősen fáj tőle a vérnyomásom lemegy tőel 67 ,54 -re ..És ez nagyon kellemetlen ..szédülök,éés néha már azt érzem elájulok.Anyukám azt mondta hogy ez egy mellékhatás és meg kell szokni a szervezetnek egy ilyen gyógyszert.De szinte elviselhetettlenül fáj tőle..ráadásul nem szabadna rá másikgógyszert bevennem.Szerintetek mit kénne tennem?Esetleg tudtok valami házipraktikát amitől a migrén kicsit elviselhetőbb lenne?
2009. okt. 31. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Sotet szoba,allottvizes torcsi es ha nem hanysz akkor egy kis csoki.Neha segit.
2009. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 13 éves vagyok, és migrénes. Pontosan ugyanez van velem is. nekem gyógyteákat javasoltak Ilyen pl: a csalántea. Más házi praktikát sajnos nem tudok, de gyógyteák sem segítenek sokat... Szia, és jobbulást kívánok!!

2009. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat!A csoki nekemis beszokott jönni..jólesik..Ezt a vizestörölközőt meg csalánteát kipróbálom ! köszönöm
2009. okt. 31. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Terpeszd szét a bal kezedet tapogasd ki magadnak a két ujjad között elég mélyen azt az idegvégződést,amit megnyomva fájdalmasnak érzel.Kérj meg valakit,hogy nyomja egy percig.Vagy csináld magadnak.Szerintem meg fog szünni.Ne nevess,próbáld ki!!És írd meg mit tapasztaltál.
2009. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bocsi..ha értetlenkedek ..dehol avn ezaz idegvégződés?
2009. okt. 31. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálom elmagyarázni.A mutató és hüvelyujjad közötti lágy részben.A gyenge bőrszéltől kb 3 cm.A jobb kezed mutató és hüvelykujjával próbál kitapogatni és ahol a legjobban fáj,ott kell nyomni legalább 1 percig
2009. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi,így tök értehtő..megpróbálkozom vele:)
2009. okt. 31. 16:25
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én nagyon kicsi korom óta vagyok migrénes kb ovis szoval érted.Eleinte Qualerint szedtem de miota drága lett és vényes kb 5 éve azota IBUMAX-ot vagy IBUPROFEN POLFa-t veszek hatásos és akár száz db-osat is kérhetsz.Hát sztem jobb mint az algopirin és a hasonlo gyenge gyogyszerek. Ha kérsz és nincs a patikában rendeltesd meg másnapra meg lessz. Én is így szoktam.:)1200-1500 ft között van a 100 db kb hasonló az áruk.Ja és nem csak migrénre van!/egyéb ízületi fájdalmakra is jo/

2010. febr. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!