Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megőrültem, egyre rosszabb az...

Megőrültem, egyre rosszabb az állapotom?

Figyelt kérdés
Megőrülök! Feszült vagyok, pedig semmi olyan nem történik amitől az lehetnék. Valami szétszakítja a lelkem. Elfogytak az érzéseim. Sem fájdalmat sem boldogságot nem érzek. Közömbös, szürke vagyok. Mindig is egy életvidám, kedves bohókás lány voltam, de az utóbbi 1 évben nagyon sok mindenen mentem át... Bár most már helyrejöttek a dolgok, úgy érzem a lelkem ezzel meghalt. Kínzó így létezni. Érzelmek nélkül! Pedig ezelőtt nagyon érzelmes voltam! Imádtam a zenét is, de már az sem hoz ki belőlem semmiféle érzelmet! Nap mint nap ez megy, nem tudok magammal mit kezdeni, valami szaggat szét belülről. Valaki volt már hasonló helyzetbe? Fogalmam sincs mit csináljak.. Aki tud írjon tippeket. Kérem! (Sportot próbáltam) Ez már 4 hónapja tart. Nagyon sok idő így! Rengeteg! Meddig lesz még ez? Belehalok...

2013. aug. 26. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem írj még magadról. hány éves vagy, min mentél át? lehet más zenét kellene próbálnod. pl ezt: :)

http://www.youtube.com/watch?v=dRpFF5Dm-k0

2013. aug. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem őrültél meg.


Lehet, hogy depressziós vagy. Nem írtad konkrétan, hogy mi történt veled az elmúlt 1 évben, de annak az utóhatása is lehet.


Keress fel orvost.

2013. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!