Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, nagyon félek!...

Mit tegyek, nagyon félek! Hogyan győzzem le?

Figyelt kérdés
Tom, tom őrültnek néztek és ha kell ki is röhöghettek, de számomra ez nem nevetséges.Szerintem, de kicsit nem is hiszek a sz..ek-ben. néztem a gépen egy "viccesvideót" ami sz..es volt. Annyira megijedtem hogy kifutottam a házból. azóta rettegek egy kicsit a szobáktól, és éjszaka a hangoktól.Nagyon félek, mindíg a huzat csapkodja az ajtót mert nyitva van az ablak, de nem mindíg biztos. szóval kérlek segítsetek nekem. 11 éves lány vagyok. Ettől félek, semmi mástól...
2008. jún. 30. 21:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is féltem egy darabig tőlük. Aztán valaki azt mondta, hogy a szélcsengő távoltartja a gonosz szellemeket a háztól...beszereztem párat, velük együt a nyugalmamat is.
2008. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
köszi mindegyikkőtöknek a jó tanácsokat. megbróbálom és lehet h sikrülni fog.
2008. júl. 1. 21:06
 13/19 anonim ***** válasza:
Gondolj bele racionálisan. Szted vannak szellemek? Bebizonyította már valaki a létezésüket? Akkor meg? Mitől félsz? Ha valaki holnap idehozna egy bizonyítékot ami megdönthetetlen akkor lehetne okod félni. De akkor is miért? Miért ártanának neked? És miért pont neked? Ha vannak is szellemek, sztem nem az a legjobb időtöltésük h téged ijesztgessenek.
2008. júl. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia! Én meg a földön kívüli lényektől rettegek. Kicsit megnyugtatott, mikor valahol olvastam, vagy hallottam, hogy azok a tudósok, akik nem hisznek ilyenekben, azok szerint is legalább 8000 civilizáció, vagy élet van körülöttünk. És ha olyan jól fejlett, hogy ide tud jönni olyan nagyon messziről, akkor a fegyverzete sem piskóta, ezért ha akarna minket bántani, már valószínű nem élnénk.

Meg ha belegondolsz, milyen sokan vagyunk mi emberek, akkor tényleg miért pont téged akarna bánati egy szellem?Túl sok választási lehetősége van ahhoz, hogy pont téged találjon meg. :D

2008. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
tudom, csak még szerettem volna még hozzá tenni h januárbaa halt meg a papám (60 éves volt) és... meg régen (mikor még "nem éltem") akkor a dédpapám halt meg... és félek... vagy csak jelezni szeretnének nekem. hogy mi va velem és a családdal vagy mi??
2008. júl. 4. 15:50
 16/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem akarnak neked jelezni. Mivel nincsenek szellemek. Ha meg lennének nem így akarnának jelezni.
2008. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

halod halod

ugyanez van velem is

de én nem szégyellem.

pánikbeteg vagyok pöppet

énis marhára félek minden nesztől

2009. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Fogalmazzunk világosan, mivel szerintem egy 11 éves kislány nem érti, h mit jelent az a racionalistás és társai :)

Bocsi az offért.


Kicsilány:)

Semmi ilyentől nem kell félned:)

Hagyd égve a lámpát, vagy hagyd bekapcsolva a TV-t.

NEkem az utóbbi bevállt kislánykoromban :)

2009. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én is féltem tőlük. és hiszek is bennük. de megbarátkoztam velünk, és már nem nagyon félek ( nem vagyok örült ) :D
2009. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!