Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, nagyon félek!...

Mit tegyek, nagyon félek! Hogyan győzzem le?

Figyelt kérdés
Tom, tom őrültnek néztek és ha kell ki is röhöghettek, de számomra ez nem nevetséges.Szerintem, de kicsit nem is hiszek a sz..ek-ben. néztem a gépen egy "viccesvideót" ami sz..es volt. Annyira megijedtem hogy kifutottam a házból. azóta rettegek egy kicsit a szobáktól, és éjszaka a hangoktól.Nagyon félek, mindíg a huzat csapkodja az ajtót mert nyitva van az ablak, de nem mindíg biztos. szóval kérlek segítsetek nekem. 11 éves lány vagyok. Ettől félek, semmi mástól...
2008. jún. 30. 21:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
SÜRGŐS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. jún. 30. 21:06
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Szellemektől? Nem kell félni tőlük, nem bántanak. Amíg nem érzed ill. látod Őket, addig semmi baj nincs. Nyugi, ne félj. Ha este félsz kapcsolj villanyt vagy kapcsold be a TV-t.
2008. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
énis tvfény mellett tudok csak elaludni. Nem félek tőlük, de tudom hogy vannak.
2008. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Szia.

Szerintem nincs olyan ember aki nem félne valamitől/valakitől. 17 éves srác vagyok, de pl. én félek a sötétbe... lehet, hogy gáz, de ez van :)


Ne félj, gondolj valami másra.. valami szépre.. Az ablakot meg csukd be és nem csapkodja a szél.., vagy támaszd ki.. (csak most a meleg..)

2008. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Ne félj, ha léteznek is szellemek nem bántanak senkit sem. Hallgass valami vidám zenét este, az is sokat segíthet hogy ne félj, nekem bevált.
2008. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hagyd égve az olvasólámpát... vagy szerezz be egyet. Ez nem szégyen, hisz mindenki fél valamitől.
2008. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Olvass utánna a relativ elméletnek, olvass könyveket a racionalitásról , igy tudod a legjobban meggyőzni magad hogy nincsenek.Mindenre van magyarázat, pl a videókat amiket videómegosztókra töltenek fel, az mind hamis, csak pár photoshopper próbálja váklármát kelt, ahogy azt általában szokták :)
2008. júl. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a félelmeid ilyen méreteket öltöttek, lehet, hogy jó ötlet lenne felkeresni egy pszichológust (Ne pszichiátert!).
2008. júl. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia!NE félj nincsennek ilyenek szerintem.Én ennyi idősen megszállottja volam e témának sőt majdnem bele is őrültem,aztán jött egy tragédia a családban ,meghallt egy nagyon közeli hozzátartozóm aki szinte a báttyám volt és régebben vele nagyon sokat beszélgettünk erről a dologról és ,hogy ha valamelyikünk elmegy akkor szól,,hogy van halál utáni lét.Immár eltellt 5 és fél év és semmi .Nem jött jelzés.Én már nem hiszek ebben és nem is foglalkozok a dologgal.Nem szeretem én sem nézni ezeket a dolgokat a tvben de ha meg is nézek valami azzal zárom le,hogy ez egy baromság.A holtakat hagyjuk a saját birodalmukban,majd ha eljön a mi időnk megtudjuk van e ilyen vagy nincs.Minnél jobban fogalakozik vele az ember annál jobban kiéleződsz minden kis zörejre ami egyébként tök már,de bebeszéled magadnak és ebbe bele lehet zizulni.Nem szabad ezzl törődni.Ha tényleg nem megy máshogy tényleg kérj segítséget egy pszihológustól de ha meg tudod oldani,hogy nem nézel ilyeneket meg horrort stb-mert valószínű te is labilisabb vagy idegileg ezért hatnak jobban rád ezek a dolgok,akkor semmi baj nem lesz.És hidd el én 16évvel idősebb vagyok mint te,én is átéltem ezt,de le kell az ilyendolgokat sz..ni.NEm fog bánatani senki semmert nincs is senki aki tudna.
2008. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én is sok mindentől féltem, pánikbeteg lettem. Orvoshoz fordultam aki csak gyógyszert irt fel. Aztán a természetgyógyászatban rátaláltam a megoldásra. Oldásokra járok egy kineziologushoz.
2008. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!