Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet kialakulóban van nálam...

Lehet kialakulóban van nálam egy ilyen pelenka fétisiszta. Hogy lehetne ezt megállítani? Estére muszály hordanom, vagy műtét, de műtétet nem akarok, így pelenka marad, viszont mostanában azt vettem észre hogy kezdem élvezni.

Figyelt kérdés

aranyosnak tartom mostanában, és viselnék mintás pelenkát is, sőt ki is próbáltam egy régi padláson lévőt, és jólesett, de nem akarok ilyenné válni, segítség!


14.5/f



2013. aug. 4. 15:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Utálod a lányokat és homofób vagy. Valami azt súgja hogy vannak neked rejtett hajlamaid, és ezért vagy ilyen agresszív itt is.
2013. aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt javaslom neked, hogy mindenképp fordulj pszichológushoz! Remélem tudod, hogy oda nem az őrültek járnak, hanem normális emberek, akik olyasféle gondokkal küzdenek, amilyennel te is most. Ebben a fétis-dologban biztosan fog tudni segíteni. Meg az esetleges pelenkával összefüggő önértékelési zavarodon is.


Ami a vizelettartási problémádat illeti, én a helyedben még nem adnám fel a reményt a gyógyulásra. Megértem, hogy félsz a műtéttől, de biztos vagy benne, hogy ez lenne az egyetlen megoldás? hány orvosnál jártál? Az orvosok sokszor különböző véleményen vannak, ahol az egyik műtétet javasol, ott a másik esetleg tud más megoldást is. Persze, ha súlyos a baj, meglehet, hogy tényleg csak a műtét jön szóba -nem tudom, mi az alapbetegséged.. De ha pl. izomgyengeség, az lehet lelki eredetű is, és akkor ebben is segíthet a pszichológus.

Tehát járjatok utána, kérdezzetek meg TÖBB orvost!

2013. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
intim torna nem segít?
2013. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
beszélj több orvossal hátha tud valaki okosat műtét nékűl.
2013. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Izomgyengeség. Laza asszem vagy nemtudom. Lehetne tornával javítani a nappalit, de nem az estit. Viszont nemtudom de kezdek bele nyugodni. Nem is rossz ez annyira.
2013. aug. 9. 14:59
 26/31 anonim válasza:
Szerintem ha neked tetszik,hordjad nyugodtan! Sőt! Én a helyedben nem is vennék rá semmit!
2013. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Szerintem a kérdezőnek valamilyen mentális problémája is lehet. Ha 14 és fél évesen nem bírja felfogni a tényeket, akkor tuti hogy nem tiszta a srác.
2013. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
én nem vagyok mentálisan zavart! kabbe. k.va nehéz feléfogni h valaki nem akarja hogy felvágják?
2013. aug. 16. 15:01
 29/31 anonim ***** válasza:

Úgy érzem ráér 18 éves kor felett műtét. Mondok példát. Jobb fogorvossal 3 éves kortól de iskolás időszak előtt minden gyermeknek, muszáj megismerkednie a fogorvossal. Viszont jobb ha legalább 6 éves kor előtt egyik gyermeknek sem lyukadt ki a foga. Viszont bekövetkezik ez muszáj átesniük a fogászati kezelésen átesniük, iskolába kerülésük előtt vagy óvodába kerülésük előtt.


Bocs durva voltam ebben felnőtt korban bátornak kell lennie minden, embernek bizonyos dolgokban akkor is félelemmel jár.

2013. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha az én gyerekem lennél vinnélek a pszichiátriára!
2013. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!