Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet kialakulóban van nálam...

Lehet kialakulóban van nálam egy ilyen pelenka fétisiszta. Hogy lehetne ezt megállítani? Estére muszály hordanom, vagy műtét, de műtétet nem akarok, így pelenka marad, viszont mostanában azt vettem észre hogy kezdem élvezni.

Figyelt kérdés

aranyosnak tartom mostanában, és viselnék mintás pelenkát is, sőt ki is próbáltam egy régi padláson lévőt, és jólesett, de nem akarok ilyenné válni, segítség!


14.5/f



2013. aug. 4. 15:24
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
csomó barátom van, akik tudják hogy pelenkát kell hordanom, és beilleszkedtem már... csak nem akarom hogy pelenka fetisizmusom legyen. mert az eléggé gáz. NEM MŰTTETEM MEG MAGAM. akárhányszor fikantyátok ide. hiába van.
2013. aug. 4. 16:23
 12/31 A kérdező kommentje:
jah és nem fogom azért megműttetni magam mert párnak az teccene, majd ha NEKEM az teccik majd akkor. szal qsssss
2013. aug. 4. 16:24
 13/31 anonim ***** válasza:

Hát akkor meg mi a bánatot akarsz? 3 lehetőséged van:

1. műtét (kizárva, pont lesz..om, én nem foglak rábeszélni)

2. pelenka, és imádod (ez van most, tökre élvezed, nem?)

3. pelenka, és rühelled (direkt akarsz szenvedni vagy mi?)

Nem tudom, mit érnél el azzal, hogy megutáltatod magaddal a cuccot, de nem teszel ellene. Akkor csak kín lenne az egész. Ha élvezed, tőlem brunyálhatsz a pelusba, áldásom rá...

2013. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

nem, csak nem akarok valami b uzi vá válni aki élvezi h pelenkát kell hordania. utálom a b uzikat. igen most teccik, de olyan rossz érzések fognak el emiatt szal teljesen élettől elmegy a kedvem h nekem ez teccik.


köszi h békéthagysz a műtéttel.

2013. aug. 4. 17:06
 15/31 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


jah és nem fogom azért megműttetni magam mert párnak az teccene, majd ha NEKEM az teccik majd akkor. szal qsssss



Te kölyök, te nagyon el vagy tévedve! Először is, mi így ismeretlenül aztán lesz.rjuk, hogy te megműteted magad vagy sem! Másodszor, meg tanulj meg normálisan viselkedni és qssss-tas már, azért kicsivel (pontosan 20 évvel) korosabb vagyok mint te. A tiszteletet kéne tanulj! Amúgy sajnállak, de a viselkedésed az csapnivaló!

2013. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
És egyébként elképesztő, hogy már 14 évesen ilyeneket tudsz, hogy mi az a pelenkafétis. :((
2013. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Pontosabban elszomorító, hogy ahelyett, hogy tanulnál és odafigyelnél a helyesírásra, te a fetisizmus világában vagy otthon!
2013. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy hogyan lehet megállítani azt, hogy SZÖRNYETEGGÉ válj! Menj el az iskolai pszichológusodhoz. Ő majd segít rendet tenni a fejedben. Vagy ha az nincs, szólj anyuéknak, hogy lelki problémáid vannak és segítségre lenne szükséged.
2013. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Valószínűleg biztonságot ad neked a pelenka és ezért érzed úgy, hogy élvezed.
2013. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Pelenkásan is el lehet élni. És még csajozni is. Ha nem akarsz mütétet akkor ne müesed meg magadat. Mütét se lenne 100 %. Én is pelenkázom magamat nappal és éjjel is mert muszáj.
2013. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!