Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet kialakulóban van nálam...

Lehet kialakulóban van nálam egy ilyen pelenka fétisiszta. Hogy lehetne ezt megállítani? Estére muszály hordanom, vagy műtét, de műtétet nem akarok, így pelenka marad, viszont mostanában azt vettem észre hogy kezdem élvezni.

Figyelt kérdés

aranyosnak tartom mostanában, és viselnék mintás pelenkát is, sőt ki is próbáltam egy régi padláson lévőt, és jólesett, de nem akarok ilyenné válni, segítség!


14.5/f



2013. aug. 4. 15:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Hogy miről beszélsz te most? csak én vagyok hülye, hogy nem értem?

Most milyen műtét kellene neked, és mi köze a pelenkához?

2013. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Most a székletedet vagy a vizeletedet nem tudod tartani?

Miért kellene a műtét?

2013. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
uhhh nem tudom milyen műtét, valami hólyag asszem. emiatt kell pelenkát hordanom, metrt valami nem stimmel nálam, de én nem akarom hogy össze vissza vagdaljanak szal marad a pelenka, de elkezdtem élvezni egy pár éve, valahogy, tetszein kezdett, és ez nagyon zavar mert nem akarok ilyen pelenka fétisiztás lenni.
2013. aug. 4. 15:37
 4/31 A kérdező kommentje:
vizlet, és ha lenne műtét akkor tudnám.
2013. aug. 4. 15:37
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos a műtétet választatnám. Ma már a gyermek urológián finom műszerek vannak, ha a hólyagot kell műteni azt az alhasi ráncban vágják, csak az tudja hogy műtöttek, akinek te megmutatod.

Ezt azért is, mert írod, hogy az utóbbi években azt érzed, hogy tetszik a pelenka. Mitől változna ez meg, ha nem teszed le, hol ott van rá lehetőséged.

Nem sokára 15 éves leszel és jönnek a csajok, az együtt alvás stb. Ha valakinek nincs más megoldása, mint a pelenka azt elfogadja az ember lánya. De ha van, akkor nem egy kisgyereket akar az ágyába, hanem egy felnőtt férfit.

2013. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
nem szeretnék műtétet, itt hagydabba! nem tudsz rábeszélni, és késsz. nemérdekelnek a csajok, utálom őket!
2013. aug. 4. 15:52
 7/31 anonim ***** válasza:

Miért írtad ki a kérdést? Milyen segítséget vársz?

Szerinted mi a megoldás?

Szerintem te magad elől menekülsz és a felnőtté válás elől... és itt abba is hagyom mert tényleg értelmetlen.

Akkor az van hátra, hogy fogadd el a pelenkás mivoltod , mert te nem akarsz ezen változtatni és ennyi. Így is boldog lehet egy ember nem?

2013. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ha estére kell a pelenka, nappal miért nem?
2013. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

hát nappalra is kell, de akkor még tudom kicsit tartani, szal akkor annyira nem kell, de ha pl útazunk valahova, akkor tuti hogy rámadják.


91% köszönöm hogy leléptél. lelkiterrorral nemérszel semmit itt. lehet azért írtam ki a kérdést, mert szeretném megtudni hogy lehet ezt megállítani?

2013. aug. 4. 16:11
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod nem akarsz ilyenné válni.... Akkor szedd össze magad és műtesd meg magad. Az egész életedre rányomja a bélyegét a pelenka fetisizmus! Nem fogsz tudni beilleszkedni a társadalomba, nem találsz munkát, nem lesznek barátaid és még sorolhatnám.
2013. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!