Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valós lehet a Barátok közt...

Valós lehet a Barátok közt Danijának betegsége? A férjemnek is vannak hasonló kirohanásai.

Figyelt kérdés

Férjem másfél éve megcsalt, azóta hullámhegyek és völgyek vannak a kapcsolatunkban. Született egy kisfiunk, most 5 hónapos. Előző házasságomból van két gyermekem, akiket eddig szépen nevelt, de ha rossz volt köztünk a viszony, velük is gonosz volt. Amikor a szülei is próbáltak beszélni vele, hogy ha nem akarja a gyerekeket, inkább hagyjon el, de ne tegye tönkre a családot, őket is ellenségnek kezelte, azóta kerüli őket és nem beszél velük. Bárki egy rossz szót szólt rá, már azt gondolta, mindenki utálja. Tisztára úgy viselkedik, mint Dani, mikor néztem a filmet, csak ledöbbentem, azt hittem, az én férjem makacs természete miatt ilyen.

Persze orvosra nem tudtam rávenni. Szerintetek akkor ez nem makacsság, hanem betegség?


2009. okt. 23. 02:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Láttad,mi a menetrend ilyenkor. Ha nem akarod,hogy még jobban betegessé váljon,próbáld meg rávenni arra,hogy beszélgessen egyet egy pszichológussal.
2009. okt. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2009. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elnézést, erre gondoltam: [link]
2009. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi Dani betegsége? Én nem nézem a sorozatot...
2009. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dani skizofrén - hallucinál. A te férjed egyszerűen ideges és agresszív, nem fizikailag beteg. Orvos nem kell, legfeljebb pszichológus, (persze arra se lesz hajlandó), aki kibányássza az agressziója rejtett okát és ezáltal megszűnteti. El kell döntened, hogy vele vagy nélküle: állítsd választás elé, hogy vagy normális családtag lesz, mert szeret, vagy nincs értelme az együttéléseteknek. Ne hagyd, hogy boldogtalanná tegyen.
2009. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos valós a betegség, és többféle formája is van, és ha nem kezelik megfelelően, családok mehetnek rá... saját tapasztalat. Egy jó pszichiáter felírhatja amegfelelő gógyszert és tünetmentes lesz.
2009. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elköltözött tőlünk a férjem, most normálisnak látszik. De attól tartok, ha visszaengedném, újra kezdődne minden. Orvosról hallani sem akar.
2009. okt. 26. 06:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!