Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin szedése okozhat...

Frontin szedése okozhat nagyobb depressziót, mint amire szedem, meg érzékenységet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Napi (0,25mg) 2x felet szedek reggel és este, de az utóbbi időben azt vettem észre hogy sokkal érzékenyebb vagyok, mindenen rögtön pityergek, már ahogy eszembe-jutnak a rossz dolgaim. Vagy ez annak a jele, hogy nem nagyon hat a gyógyszer, vagy ez is egyfajta mellékhatás.

2013. júl. 4. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
olvasd el "félek az emberektől" kérdésem, ezt fogja okozni, nekem is ettől lett szinte biztos vagyok benne
2013. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*neked is
2013. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem szabad szedni a Frontint.A mama majdnem meghalt tőle,mert elesett,olyan kába volt(igaz,hogy a mama már öreg és felelőtlen volt neki adni..na mindegy),de szerencsére túlélte az egészet.

De ha egy világ életébe egészséges ember testében kárt tudott tenni,akkor kárt tud tenni egy fiataléba is.Úgyhogy ne szedd!!

2013. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem félek az emberektől, nem ez a bajom, hanem az hogy nem hat, ugyanúgy szorongok. Sőt érzékenyebb lettem, néha napi többször is rám jön a sírhatnék. Elég csak egy gondolat.
2013. júl. 4. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Még nincs olyan tünened, nekem sem volt 1 jó darabig, szerintem dobd ki az összes forint, aztán változtass az életeden, én is azt teszem (első voltam)
2013. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Frontin szerintem elsősorban nyugtató, a pityergés inkább depressziós témakör, így nem hiszem, hogy attól lenne. Nem olyan rossz cucc, de lejönni róla nem jó, érdemes rövid távon szedni csak (pár hét). Szerintem menj vissza a dokihoz, aki írta és beszélj vele, emellett próbáld ki a kognitív viselkedésterápiát. Elég egyszerű módszer, hamar rá lehet állni gondolkodásmódban és segíthet. Mindenkinek vannak rossz dolgai, de máshogyan kezeljük őket, emiatt nem csúszunk szét, megtanulható és akkor Te is erősebb leszel!
2013. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értem egészen, mennyit szedsz?


Összesen 1 darab 0,25 mg-s tablettát két részre osztva?

Mert az semmi! Felesleges szedned, annyira kis adag, hogy pénzkidobás. A kezdő adag napi 3x1 0,25-ös tabletta. De az is csak nagyon enyhe tünetek esetében hatásos, mert nagyon kis adag.

Milyen orvos írta ezt így fel neked?

2013. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként ha valóban olyan keveset szedsz, ahogy értettem, akkor hagyd abba (ilyen kis adagnál nem igazán kell az adagok csökkentésével fokozatosan leállni) legalább egy hétre és meglátod, hogy alakul a pityergés.

Okozhatja akár a Frontin is, de inkább van lelki oka, vagy más gyógyszerekkel való kölcsönhatás, illetve, hogy nem megfelelő az adag.

2013. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
22 éve szedem.megszüntette a pánikrohamaim teljesen.napi 3 mg amit szedek.ha ez kell hogy vezessek,éljek,akkor kit érdekel a mellékhatás.bejártam az országot kölcsönkocsival,magas tátra,2 hete voltam füleken 300km volt,nem okoz már semmiféle kábulatot.de leszokni 5 évre tervezem,mert le lehet.
máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!