Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki mit érzett mikor bevette...

Ki mit érzett mikor bevette az első xanax adagját?

Figyelt kérdés
Ma írtak fel nekem 0.25mg-os xanaxot az érdekelne, hogy ki hogyan érezte magát miután bevette az elsőt?
2013. máj. 29. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer vettem be életemben, szerintem pont ekkora dózist, 17 voltam és borzalmasan éreztem magam tőle. Mint aki egy üvegfalon keresztül létezik, vagy buborékba zárták és lebegek az emberek között, alig vártam, h elmúljon a hatása. Én többet ilyet be nem veszek. 29/L
2013. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sokkal jobban érzem magam tőle, rá is szoktam ahogy szokás. De azóta sikerült leszoknom róla.


Nyugodtabb kiegyensúlyozottabb lettem tőle. Valójában csak annyit csinál hogy lassítja az agyműködést. Aki ideges típus, pánikol és szorong arra általában jó hatással van, de sajnos nem lehet hosszútávon szedni.

2013. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rászántam magam, bevettem és elég gyorsan kb 20 perc alatt kiütött nagyon kába voltam, anya szerint úgy néztem ki, mint akit telenyomtak nagyon erős nyugtatóval. Csak nagyon vészhelyzetben fogom használni, nem akarok sem rászokni sem így kinézni.
2013. máj. 29. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha így érezted magad ettől a mennyiségtől, akkor inkább vegyél be felet, vagy negyedet napona legalább kétszer. Biztos meg van az oka, hogy kaptad.
2013. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kennedyskid válasza:
Én rendszeresen szedtem régen, asszem 0,1-est vagy valami ilyesmit (asszem a legkisebb vagy második legkisebb hatóanyag tartalmú volt), napi 3szor, semmit hatása nem volt. Valakire komoly hatással van a Xanax, egyik ismerősömet (azt hiszem az általad említett adag) 2 napra a padlóra küldte, én ugyanúgy éreztem magam, mint előtte. Alkati kérdés, valakire hatással van a Xanax, de lehet, hogy rád pont nem, nem kell miatta aggódni. Ha túl erős a hatása, vagy nem éred el vele a kívánt eredményt, akkor próbálj ki mást. Mindenkire hat valamilyen gyógyszer csak nem mindenkire ugyanaz.
2013. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az elsőtől iszonyatosan fájt a fejem. kb2 hónapig szedtem folyamatosan, de meguntam, mert nagyon elnyomta az agyamat, semmire nem emlékeztem meg ilyenek. aztán szépen abbahagytam, csak akkor vettem be, amikor jött a pánik, most már akkor sem.
2013. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én jól éreztem magam tőle. hamar hatott, rá is szoktam. Aztán kevés lett amit az orvos javasolt. Nos erre figyelj! Amikor kevés kezd lenni a xani, akkor kell komolyabb gyógyszer. A háziorvos ezt amúgy is csak addig adja, amíg el nem dől, mi lesz a betegséged. Megszűnik, vagy elhatalmasodik. De addig kiváló szer.
2013. máj. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát az első válaszolóval igen is egyet értek!

Még szeded?

Nekem is ki van írva.Ahányszor beveszem mindig álmos vagyok tőle.Nyugodt vagyok és nem érdekel a külvilág.Szarok az emberekre és a körülöttem lévő dolgokra.Kába vagyok úgy nézek ki,mint egy hibbant.Ha meg este veszem be és elalszok rá nehezen tudok felkelni,reggel még mindig nagyon álmos vagyok és nem álmodom semmit egyszerűen nagyon,nagyon mélyen alszom.Én eleinte rendesen rászoktam mindig szedtem,nem tudtam meglenni nélküle.Ma már leszoktam róla és szarok rá magasról,hogy megtudja az orvosom és mit fog hozzá szólni,hogy nem szedem rendesen.

2013. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!