Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fene bajom van?

Mi a fene bajom van?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok ellazulni,állandóan feszenegek. A lányokat nem tudom megnevettetni,remegek,mint a nyárfalevél. Továbbá mindig mérges vagyok,illetve úgy érzem,több hasznom lesz,- ha meghalok,mert akkor legalább,mikor persze lebomlik a testem,- tápanyagként.
2013. máj. 24. 12:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Azért azt tudnod kell, hogy a bogyó önmagában nem minden. Neked is tenned kell önmagadért.


Egyébként ne általánosítsunk! Nem mindenki lesz függő attól, hogy szed gyógyszert.

2013. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Azt eszem,amit anyám főz. Havonta 1-2 alkalommal eszek gyümölcsöt,oszt annyi.


Nincs semmi öröm az életemben. Ráadásul még szűz is vagyok,így meg még sz*rabb az élet. Egyre erősebb bennem a késztetés,hogy örömlányhoz menjek.

2013. máj. 24. 13:24
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha az javít a közérzeteden, tedd.
2013. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az lesz. Ha arra építek,hogy majd a szerelemmel,akkor egész életemben az maradok.
2013. máj. 24. 13:30
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább örömlányhoz menj, mint dilidokihoz. Aztán ha már "megy" mással is, (nem kell ahhoz szerelem), akkor lehet megszünnek a problémáid is
2013. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Megyek mindkettőhöz,az a biztos.
2013. máj. 24. 13:56
 17/21 anonim ***** válasza:

Jópofa vagy:D Ezzel az utolsó válaszoddal engem megnevettettél és nő vagyok.

Könyveld el ezt sikernek.

2013. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Én köszönöm,hogy megnevettethetelek.:)

Végülis mindkét esetben használnom kell a számat.:D

2013. máj. 24. 14:20
 19/21 anonim válasza:

1. Főzz/igyál citromfű teát. Nem tűnik hatásosnak de nagyon el tud lazítani!


2. Amit előttem írtak, nagyon hasznos lehet! Ha más nincs, fuss vagy edzz otthon! Hidd el tényleg hatásos!


3. Ha van kedved beszélgetni ilyen dolgokról vagy bármiről írj rám nyugodtan, én túlestem ezen (nekem pánikbetegségem is volt) tehát megpróbálok tanácsokat adni


Légy erős!

2015. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Most vettem észre, hogy ez egy két éves kérdés. :D


Azóta mi történt veled? :)

2015. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!