Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fene bajom van?

Mi a fene bajom van?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok ellazulni,állandóan feszenegek. A lányokat nem tudom megnevettetni,remegek,mint a nyárfalevél. Továbbá mindig mérges vagyok,illetve úgy érzem,több hasznom lesz,- ha meghalok,mert akkor legalább,mikor persze lebomlik a testem,- tápanyagként.
2013. máj. 24. 12:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Orvos. Gyorsan.
2013. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Oké,kösz. Egy próbát megér. Rosszabb nem lesz.
2013. máj. 24. 12:40
 3/21 anonim ***** válasza:
39%

Menj ki a szabadba friss levegőre nem mindig a gép előtt üljél inkább sportoljál valamit pl küzdősportok, futás, konditerem...Tudod testvér épp testben épp lélek...

A lányokat meg nem megnevettetni kell...

2013. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tanácsolnám, mint az előző válaszoló. Sport, szabad levegő.

Másrészt viszont jó, ha tudod ez az érzés gyakran együtt jár a kamasz korral.

2013. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek ebben az ép testben ép lélek humbugban. Akkor inkább járok dilidokihoz. A környéken csak kickbox van,az meg nem érdekel. Inkább a krav maga,,meg a kung fu foglalkoztat,de az meg nincs a közelben.
2013. máj. 24. 12:52
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

"Én nem hiszek ebben az ép testben ép lélek humbugban"


Ez érdekes, mert a kungfu alapja a Jin-Jang. És egyébként teljesen logikus, hogy akarsz ép ésszel gondolkodni, ha az egészséged a nullán van? Talán az agy nem része az emberi szervezetnek? Elsőnek a testedet kell rendbe tenni, utána megoldhatod a bajaidat. Például rendbe tenni a táplálkozást és elkezdeni sportolni. De rád van bízva, ha dilidokit szeretnél. Pedig az emberek nagy többségében ilyen egyszerű problémák vannak, hogy nem megy ki a napra emberek közé, vagy csak egyszerűen a természetbe friss levegőt szívni.

2013. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

1.: 26 éves vagyok.


2.: Járok emberek közé,márcsak a munkámból kifolyólag is.

3.: A fizetés nem elég a különféle biokajákra,meg táp.kiegészítőkre.


A doki remélhetőleg felír valami bogyót,amit szedhetek.

2013. máj. 24. 13:06
 8/21 anonim ***** válasza:
a doki csak mérget fog felírni neked amitől még szarabbúl érzed magad vagy függő leszel tőle..
2013. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A doki remélhetőleg felír valami bogyót,amit szedhetek.


Naná, hogy felír, abban biztos lehetsz. Apámnak mondta egyszer a dilidoki, hogy nekik az a dolguk, ha valaki odamegy hozzájuk találjanak valamit amire felírhatnak valami gyógyszert.

Ugyan a májadat tönkrevágja, de legalább nem lesz hasznos se és sokba kerül. De ha neked ez kell....

2013. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
1000 Ft-ból kijössz naponta, ha agyonkiegészítőzöd az egészet, de magadnak főzöd a kaját. Mindenen spórolhatsz de a táplálkozáson tilos. És abban sem vagyok biztos, hogy azok a bogyók ingyen vannak. Tiszteletben tartom a döntésedet, csakhogy te vagy épp bajban és segíteni próbálunk.
2013. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!