Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fene bajom lehet?

Mi a fene bajom lehet?

Figyelt kérdés
30 éves pasi vagyok és ahelyett, hogy fejlődne a jellemem, inkább visszafele fejlődöm. Jó ideje egyszerűen képtelen vagyok önállóan dönteni a dolgaimról, próbálom rendbe tenni az életem, de egyre rosszabbul érzem magam. Úgy érzem, hogy fulladok és gyenge pánikrohamaim is vannak és folyamatosan egy gombócban van a gyomrom. Nem vagyok negatív, depresszív típus, de egy ideje, egyszerűen, mintha semminek sem tudnék örülni és azok a dolgok, amik korábban boldoggá tettek, most leginkább csak üresek és egyre kevésbé jelentenek valamit és a nagyobb probléma, hogy az emberekkel is így érzem. Nem tudom, mi a fene ez, min változtassak, próbálok optimista maradni, zenét hallgatok, mozgok, de folyamatosan érzem ezt.

2013. máj. 16. 12:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálok nem erre összpontosítani, pozitív maradni, de nagyon sokszor egyszerűen csak rámtör.
2013. máj. 19. 18:36
 12/14 anonim ***** válasza:
Olyankor bármit csinálhatsz, csak ne töprengj. Inkább nézz vmi filmet, bármit, ha csak kimész az utcára, az is jobb, mint a gondolkodás. Hidd el. Az ember legnagyobb fegyvere az esze, de a saját ellensége is.
2013. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig nem ártana felkeresned egy pszichológust. Ha nem jön be, még mindig otthagyhatod, illetve kereshetsz másikat. Tudom, sokan mondják, hogy felesleges, meg csak rosszabb lesz stb, de legalább ugyanennyi a pozitív tapasztalat. Meg aztán nem kell egy alkalom után csodát várni, ehhez is idő kell.

Nem vagy te egy elveszett ember, látom, hogy próbálsz tenni magadért. Egy kis segítség kellene, hogy ki tudj tartani a mostani nehéz helyzetedben, aztán ha találsz új munkát és elköltözhetsz otthonról, rendbe fognak jönni a dolgaid. Szerintem.

2013. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menj el valamilyen orvoshoz. Én homeopátiáshoz járok. Hungária körút 70. De addig is: vedd komolyan a tüneteidet! Az apád egy bántalmazó. Már önmagában ettől is megbetegedhetsz. Szedhetnél Wörishofener Nervenpfleget. vagy ihatnál orbáncfű, citromfű teákat. Nézd meg, milyen egyéb tüneteid vannak? Nincs-e valamid gyulladásban? mert betegségtől is lehetsz depressziós. Egy egyszerű torokgyulladás és megváltozik a lelkiállapotod. Elmehetsz a Patent Egyesület-hez is, ott is találsz jó pszichológust. Oda olyan férfiak járnak, akik fel akarnak lépni a nőkkel szemben alkalmazott erőszak ellen. Ui.: és ne nézz híradót, se tévét, csak vígjátékokat!
2013. máj. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!