Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a fene bajom van? Annyira...

Bogee123 kérdése:

Mi a fene bajom van? Annyira rossz!

Figyelt kérdés
Úgy két napja csináltam ilyen kis sorozatot, amivel rengeteget foglalkoztam (kiegészítők, alapvideók, képek stb.) és emiatt lehet, hogy nagyon nyomaszt. A legrosszabb, hogy belegondoltam abba, hogy vajon mi az undorító abban ha vki lez.bi vagy bu.zi esetleg mindakettő és rájöttem hogy elitélni sem kell őket...ráadásul olyan kedves barátnőim vannak de énmeg akkorsem akarok lezb.ikus lenni meg semmi ilyesmi. Ez azzal függ össze, hogy 5 sráctól undorodtammár meg. Félek, hogy a lányokat szeretem...bár ez hogy lehetne, ha már fiúba is nagyon voltam belezúgva már ? :OO Nagyon bizonytalan vagyok.. kérlek ne ugorjatok nekem, a konkrét kérdés, hogy mi bajom lehet? Köszönöm előre is!
2011. jún. 16. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nme igazán értem a kérdést,de az a baj,hogy leszbikusnak érzed magad? hány éves vagy?
2011. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon összevissza beszélsz az már biztos... Mi köze a kérdés elejének a végéhez? Milyen sorozatot csináltál? Nem értem ez miben befolyásolja a kérdést...


Amúgy meg simán lehetsz bi is..

2011. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először azt írod, sorozatot csináltál, utána meg azt, hogy valószínűleg leszbikus vagy. Elárulnád, mi köze van a kettőnek egymáshoz, vagy legalább ismertetnéd velem azt a gondolatmenetet, amelyik eljuttatott téged az indító gondolattól a végpontig? Mi egyáltalán a kérdés?

Ha megválaszolod a kérdéseimet, én is választ adok a tiédre.

2011. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is undorodtam már nem egy pasitól,ez normális,egyszerűen nem jöttek be neked,volt bennük számodra valami taszító.

Csak akkor tudunk válaszolni,ha elmondod hány éves vagy.ha 12-15 normális a bizonytalanság,ha 16-18 akkor lehet esély rá h biszex vagy,bár én mindenképpen a heterora szavaznék.

Szerintem nincs baj veled. (:

13/L

2011. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! hát már asszem m egoldottam, ésmég csak 13 vok. és a mai világban ki nem ölelgeti vagy ad három puszit a barátnőjének? :)
2011. jún. 17. 08:10
 6/8 anonim válasza:

Nem biztos, hogy leszbikus vagy, haggyjad hogy az erzeseid szabadon aramoljanak. Ha akarod, probaj ki egy kapcsolatot lannyal, de csak akkor, ha szivbol jon.


A ferfiaktol felsz, azt kene oldani, idovel. Lassan megy. Apukaddal milyen a kapcsolatod? Valoszinu az nyomta ra a belyeget.

2011. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a komit! apával nagyon jól kijövünk, anyával is, szerencsére.
2011. jún. 17. 11:35
 8/8 anonim ***** válasza:

"és a mai világban ki nem ölelgeti vagy ad három puszit a barátnőjének?"

Pl. én. Pedig én is 13 éves vagyok és szintén lány, ráadásul a 20:26-os válaszoló.

Szerintem nem valószínű, hogy homo lennél (már ha ez a kérdés), hiszen ebben a korban - állítólag - normális, ha kissé érdeklődsz a csajok iránt is. Később alakul ki a dolog. Majd ha 20-25 évesen is ilyen gondolataid lesznek, elkezdhetsz aggódni, de addig fölösleges.

2011. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!