Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy lány van az osztályban...

Egy lány van az osztályban akit nagyon szeretnek a tanárok, mondjuk nem rossz tanuló, annyi biztos. De annyira nem szeretem, pedig nincs vele bajom, csak nekem nem jön be. köze van ennek ahoz hogy a tanárok kedvence?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
egyik leghülyébb kérdés az oldalon. szerinted rajtad kívül tudhatja valaki, hogy miért nem szereted a lányt? most úgy őszintén, nem mindegy?
2009. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ehhez feltétlenül köze, de ezt csak te tudhatod. Nem muszáj, hogy mindenki szimpatikus legyen neked, ez így természetes. Csak ne bántsd meg és ne sértegesd, mert annak már nincs értelme.
2009. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha magadon azt érzed, h egyáltalán nem bírnak a tanárok, akkor lehet. Vagy csak féltékeny vagy rá titkon?
2009. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsuk meg a helyzetet!Én is voltam olyan helyzetben, hogy velem kedves volt a tanár, mert jól ment a matek, a többieknek meg nem...Elég pocsékul éreztem magam, főleg mert akkoriban mentem át egy másik suliból, ahol bukdácsoltam matekból. De annyira örültem az új lehetőségnek, tele voltam energiával, és az első matekleckével, amit az új tanár adott fel (pár piti példa) órákig (!) eltököltem. Jé, nem is vagyok tök hülye- gondoltam.Szóval ezek után még azért is kellemetlenül éreztem magam, mert tudtam, a többiek is megérthetnék a matekot...( elnézést a kitérőért)

Szóval :1. nem kell mindenkit szeretni

2. lehet, hogy jobban tanul nálad, de neked is biztos van valami a tarsolyodban, nemigaz? fogadok jól rajzolsz,vagy jó sportoló vagy...stb 3. őt valószínüleg csak a teljesítményéért szeretik (hiszen nagy ismerkedésre nincs idő az órákon)4. Te is biztos a kedvence vagy valakinek!

2009. ápr. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nincs köze hozzá.
2009. ápr. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!