Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek milyen fóbiája van?...

Kinek milyen fóbiája van? Vagy mitől félsz a legjobban?

Figyelt kérdés

Csak igaz válaszokat írjatok légyszi, ne hülyéskedjétek el...

Akinek nincs nincs fóbiája az is írhat: Melyik az a szituáció, amitől a legjobban rettegsz(ezt is normálisan, őszintén, ha lehet)?

Mi volt életed eddigi legfélelmetesebb történése?

Írjatok sztorikat :)

Ezekre persze azok is válaszoljanak, akiknek van valamilyen fóbiájuk :)



2013. máj. 15. 18:36
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Írjatok még! Mindenkinek ment a zöld kezecske :)
2013. máj. 25. 16:13
 22/24 anonim ***** válasza:
Érdekes, én rettegek az óceánoktól. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy nem megyek strandra vagy ilyesmik, inkább arra vonatkozik, ha nincs más mellettem csak kietlen tenger. Nagyon nyomasztó és ijesztő számomra, szinte szorongok, főleg ha egyedül vagyok ilyen nagy vízmennyiség mellett.
2013. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ezek nem igazi fóbiák, de nem szeretem:

-16-osnak pacsi, én is félek, hogy a hollók kivájják a szemem, de én ne teszek igazán ez ellen semmit, a lakóhelyemtől nem messze vannak

-nagyon félek mostanában, hogy kirabolnak, akár betörnek, vagy egy zsebes sikerrel jár

-néha félek, hogy valami nagyon fontosat otthon hagyok pl. kulcs, és kizárom magam

-a sötétben, néha itthon is, de főleg az utcán (lány vagyok, és annyira nem jó a közbiztonság)

-félek, hogy egyszer elvesztem a lábaimat

-a szüleim elvesztésétől

-autó- és buszbalesetektől

-valamilyen szinten a fogorvostól

-nem bírom a vért, tűt, kórházat és az ezekhez kapcsolódó szagokat

-romlott tejet inni, vagy ételt enni, inkább kidobom, nem kóstolom meg, ha már jópár napos, és úgy gondolom, hogy úgysem jó

-hogy beleesznek/megeszik a kajámat/kutatnak a cuccaim közt (családtagok, lakótárs)

-hogy a szomszédok meglátnak meztelenül (panel)

-attól, hogy meggyanúsítanak, hogy puskázom, lopok, nem érvényes a bérletem, kukázom (amikor csak kiviszem a szemetet a kukába vagy a szelektívbe) stb., amit persze nem csinálok, de az emberek mindig a legrosszabbat feltételezik

-hogy valakit annyira megbántok, hogy öngyilkos lesz

Most egy szuszra ennyi jutott eszembe. Á, kicsit sem vagyok fóbiás

2015. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Olvasókukac válasza:
Iszonyatosan félek a sötéttől és az egyedülléttől.
2017. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!