Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek milyen fóbiája van?...

Kinek milyen fóbiája van? Vagy mitől félsz a legjobban?

Figyelt kérdés

Csak igaz válaszokat írjatok légyszi, ne hülyéskedjétek el...

Akinek nincs nincs fóbiája az is írhat: Melyik az a szituáció, amitől a legjobban rettegsz(ezt is normálisan, őszintén, ha lehet)?

Mi volt életed eddigi legfélelmetesebb történése?

Írjatok sztorikat :)

Ezekre persze azok is válaszoljanak, akiknek van valamilyen fóbiájuk :)



2013. máj. 15. 18:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a pókokat és mindenféle rovart, bogarat meg mindent. Ha meglátok egy sima, átlagos pókot éjszaka a szobámban, kinyílik nagyra a szemem és a sírás kerülget. Ez odáig fajult, hogy már a katicától, a szitakötőn, légyen át a lepkéig mindentők félek, de nagyon :(
2013. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
fulladásos halál
2013. máj. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
szociális fóbia
2013. máj. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, még jöhetnek!

Leírom az enyémet is, kettő is van: a pókok és nagyon félek attól, hogy egyszer lebénulok...pedig nem is láttam még bénult embert, valamiért ez így bennem van már évek óta :(

2013. máj. 16. 12:07
 15/24 anonim válasza:
89%
10-éves koromig mindennap attól rettegtem hogy hányni fogok.Az váltotta ki, hogy egyszer Bp-re kellett utaznunk és előző nap becsömöltem és hánytam.Sajnos ezért az egész családom engemet hibáztatott mert a rosszullétem miatt haza kellett hogy utazzunk. 16/l
2013. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
Ez nem teljesen nevezhető fóbiának..én 2 dologtól félek..az egyik a hollók ..ha meglátok egyet (bár általában csoportokba verődve terrorizálnak) képes vagyok 20 méterrel kikerülni,és az arcomat takarom közbe ..mert olyan nagy a csőrük és félek hog egyszerűen kiszedi a szememet..tudom hogy hülyeség de ezvan.:D A másik, iszonyatosan undorodom a rákok lábától ahogy mennek fúúúúúúúúúj :S:S:S:S:S de azért megenni szeretem őket! XD
2013. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

Ez érdekes. Nekem meg az egyik kedvenc állatom a holló! :D


Egyébként én a legjobban a kígyóktól és a hasonló állatoktól félek. Sokszor amikor otthon láttam egyet, hogy ott mászkált körülöttem sikítva futottam be a házba. Már a puszta gondolatuktól is kiver a víz.

2013. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
ezek aztán marha nagy fóbiák hehe :D emberek nincsenek tisztában a fogalmakkal...!!
2013. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Kinek milyen fóbiája van? Vagy mitől félsz a legjobban?"


Ennyire nehéz szöveget értelmezni? Nem csak fóbiákról van szó.

2013. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A férgektől,gilisztáktól,az emeberektől valamilyen szinten.
2013. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!