Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek milyen fóbiája van?...

Kinek milyen fóbiája van? Vagy mitől félsz a legjobban?

Figyelt kérdés

Csak igaz válaszokat írjatok légyszi, ne hülyéskedjétek el...

Akinek nincs nincs fóbiája az is írhat: Melyik az a szituáció, amitől a legjobban rettegsz(ezt is normálisan, őszintén, ha lehet)?

Mi volt életed eddigi legfélelmetesebb történése?

Írjatok sztorikat :)

Ezekre persze azok is válaszoljanak, akiknek van valamilyen fóbiájuk :)



2013. máj. 15. 18:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
[link] ezt keresed
2013. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mi ez?
2013. máj. 15. 18:47
 3/24 anonim ***** válasza:
a pénz hiánya. az borzasztó. na attól félek.
2013. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#3 Igazad van, attól szerintem mindenki retteg, borzasztó lehet a nincstelenség.

De nem véletlen tettem a kérdésem a mentális egészség kategóriába.

2013. máj. 15. 19:00
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Irtózom a pókoktól, nem kicsit. Élethelyzetben, hát, nagyon félek attól, hogy egyszer elveszítem a szüleimet (pedig nem vagyok már gyerek). Tudom, hogy már sokan túlélték, de akkor is.


Sztorik... Egyszer éjszaka megébredtem, és gondoltam olvasok egy kicsit. Aztán a lámpa fényénél megláttam, hogy egy qrva nagy pók ereszkedik le a plafonról egyenesen a fejem irányába. Tényleg akkora, amilyet még nem is láttam itt őshonos pókok között (nem kaszáspók). Agyoncsapni nem tudtam, mert a levegőben lógott, és ha hozzávágok valamit, akkor nem döglik meg, hanem csak lesodrom (és még később rám találna mászni). Aztán "megvilágosodtam" - fogtam a légpuskát (hajnali 3-kor), és kb. a 4. lövésre eltaláltam a dögöt. Persze felébredt a család, és nem igazán méltányolták a magyarázatomat, hogy egy vadállat van a lakásban.

2013. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

a pénz, főleg a hiánya, baromira megkeseríti az emberek életét. mentálisan teljesen tönkremehetnek.


no és a betegség... de erről babonából nem akarok írni...

2013. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden állattól és a fájdalomtól.
2013. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Pókok
2013. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az apámtól és az egész helyzettől amibe a családját sodorta hogy vajon mi jöhet még és félek hogy beleőrülök. Nekem az apám a fóbiám, szó szerint.
2013. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lábujj fóbiám van. Esküszöm. Röhejes, tudom... :D
2013. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!