Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 17 évesen depresszió? Hogyan...

17 évesen depresszió? Hogyan küzdjem le? Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
Folyton azon agyalok,hogy ki mit gondol rólam,egyszerűen nem tudok sz*rni más véleményre.Ha elmegyek valakik előtt/mellett és nevetnek akkor biztos rajtam.Folyton ez van.Ha tényleg rólam beszélnek egyből észreveszem,ha néznek ha nem.Beteges.Nagy fenekem van,és sokan beszóltak már miatta,teszek ellene,mert már belebetegszem.9* hónapja vagyok együtt barátommal.Nem esz modell pasi,viszont én megtaláltam azt a fiút akit szeretek,aki kell,és ezért is ki gúnyolnak.Ne beszélve arról,hogy a szülei gazdagok,van drága autó,stb. és ez miatt vagyok a péznremenős ri*nc,aki csak az miatt jár vele..Mert mindenki irigy a családjukra,de ők meg is dolgoznak azért,amijük van. Totál depressziós vagyok.Valaki tudna segiteni? ://
2013. máj. 11. 21:39
 1/3 A kérdező kommentje:
*egy nem*
2013. máj. 11. 21:42
 2/3 anonim ***** válasza:
9 hónapja van egy barátod, akivel szeretitek egymást, és így "depressziós" vagy?... Hát te buta vagy.
2013. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne foglalkozz veluk. En sem tudok nem foglalkozi azzal ha mondanak vmit rollam. egyszeruen sziven ut ... ha a baratoddal boldog vagy akkor ne foglalkozz a masok kritikajaval mert csak irigyek rad. Ha a baratod is szeret akkor meg semmi baj. neki kell tetszedj nem masnak es ha o elfogad ilyennek akkor ne foglalkozz azzal h mas mit is gondol ...
2013. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!