Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek is előfordul ilyen?

Veletek is előfordul ilyen?

Figyelt kérdés
Egész nap sírhatnékom van, érzékeny vagyok, ingerült/ingerlékeny. Komolyan, a semmin elsírom magam... Azt hittem mensi miatt, de 4. napon nem jellemző az ilyen fokú érzékenység. Egyébként boldog vagyok az életben, nem lenne rá okom, akkor miért vagyok ilyen egész nap?
2013. máj. 1. 20:35
 1/2 anonim válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni mikor már tele vagyok feszültséggel, nem kell ahhoz aznap befeszülnöm. Egyszer csak úgy érzem, hogy sírnom kell, kisírom magam és utána mintha kicseréltek volna, olyan megkönnyebbültséget érzek. De ilyen kb 2-3 havonta van. Olyankor jól esik sírni.

Sztem sírd ki magad meglásd milyen jó érzés utána. :-)

2013. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez természetes. Vannak, akik így vezetik le a feszültséget - még ha nem is érzik ennek súlyát magukon-, vannak,akik dühöngenek egy kicsit, vannak, akik csokit esznek :) stb... A lényeg, hogy ne tartsd magadban!
2013. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!