Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek az életem romokban...

Mit tegyek az életem romokban hever?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy 18 éves vagyok és még nincs végzettségem, és ahoz hogy legyen okj képzésre jelentkeztem, de félek új iskolába kerülni, új emberek közé, (ez mindig is probléma volt nálam) félénk vagyok ilyen téren, mindig attól félek hogy elfogadnak e, vagy nem e nevetnek e ki?! de ha nem kezdek valamit odáig jutok hogy hajléktalan leszek, mert itthonról már nagyon kiakarnak baszni, mert hogy én élősködök`` , de a félelem rohadtúl erős , ez valami betegség lehet nálam, mit tegyek? Manapság szakmanélkül még wc- puculónak se vesznek fel!

2013. ápr. 30. 23:38
 1/1 acelsziv ***** válasza:

Jepp...

Mondok én neked valamit...

Félsz az emberektől? OK!

Keress egy helyet ahol sok ember megfordul. Menj oda és sétálj egyet. Szánj rá napi min 1 órát. És séta közben... Figyeld meg az embereket. Nem kell megszólítanod őket. Csak figyeld meg. Az arcukat, a ruhájukat, a mozgásukat, a tartásukat stb... Eltarthat 1-2 hétig is, de végül változni fog a hozzáállásod az emberekhez. Elkezded jól érezni magad másokkal kapcsolatban. Kevésbé tűnnek félelmetesnek...


Egy próbát nem megér?

2013. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!