Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ér többet manapság? Az...

Mi ér többet manapság? Az egészség vagy a munkahely?

Figyelt kérdés
Sajnos egy olyan munkahelyen dolgozom, ahol nap mint nap porig aláznak és állandóan a klasszikus "van helyetted ezer másik, ha nem tetszik" szöveggel jönnek nekem. Viszont muszáj ott dolgoznom, mert olyan szegény családban élek, hogy enélkül nem tudom mi lenne velem. A fizetésem sajna épp annyira elég, hogy a havi kaja meg a számla épphogy kijöjjön belőle. Nap mint nap elgondolkodok rajta, hogy legszívesebben otthagynám ezt a helyet, mert kezd az egészségem is rámenni, szó szerint. Szerintetek mi éri meg jobban? Egy biztos állás tönkrement idegrendszerrel vagy csórón, szabadnak lenni és reménykedni benne, hogy talán sikerül majd előbb-utóbb egy jobb állást találnom? Folyamatosan keresgélek, de egyelőre nem sok sikerrel.

2013. ápr. 30. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Normális, jó érzésű ember nem bírja ilyen helyen sokáig.

Megkérdezhetem amúgy, hogy mivel foglalkozol, mi a munkád?

2013. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy gyárban dolgozok, de sajnos nem a végzettségemnek megfelelően. Nem igazán találok munkát sehol és nem tudom meddig fogom még itt bírni, de nem tudom, mit kéne tennem.
2013. ápr. 30. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetesen az egészség. Mit ér a munka ha fizikailag/lelkileg összeroppansz? Ha lesz valami betegséged? Én a helyedben maradnék még itt addig míg egy másik biztos állást nem találok.
2013. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem vigasz,de én is ugyan ebben a cipőben járok!Bízzunk benne,hogy egyszer csak jobb lesz!Sok szerencsét!
2013. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

miben áll a porig alázás?

jogos, vagy jogtalan kritika?


ha ki kell bírnod, akkor csak úgy tudsz magadon segíteni, ha máshogy veszed fel a "bántást".


egy valaki szállt rád?

esetleg valami finom fricskát kitalálunk, hogy mivel szereld le ...

2013. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nincs olyan ember, aki hibátlanul tudna dolgozni, úgyhogy ha akarnak, bele tudnak kötni a munkámba is. De mindemellett emberileg is folyamatosan szekálnak, személyes dolgokért, amihez szerintem semmi közük nincs (például hogy miért nem borotválkoztam meg, ez mennyire gáz, stb, közben meg csak egy maximum 2-3 napos arcszőrzetem van). Több embert is terrorizálnak ott, nemcsak engem, de aki teheti, fel is szokott mondani rövid időn belül. Én sajnos nem tehetem meg, hacsak nem akarok éhen halni. Bár nem tudom, hogyha lelkileg tönkremegyek, akkor az jobban megéri-e.
2013. máj. 1. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Az meg mennyivel jobb, ha egyszer csak bekattansz, és felkötöd magad? Vagy nekimész a főnöknek?
2013. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már így is sokszor eszembe jut az előbbi...


De manapság hol lehet normális állást találni, amikor eleve nincs is munka ebben az országban? Mit lehet tenni?

2013. máj. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!