Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SEGÍTSÉG! Mit tegyek? 16/L

SEGÍTSÉG! Mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Az egyik nap (vagy egy két napig) kényszerem van hogy éheztessem magam,pedig tudom hogy nem kéne már fogynom,és mikor már nem bírom tovább,és elhatározom hogy nincs értelme koplalni akkor napokig zabálok!Próbáltam rendszerezni az evéseimetde nem ment és újra zabálok!éhezem,zabálok,zabálok,a bűntudat miatt éheztetem magam,aztán megint zabálok...és ez így megy. de nem merek senkinek szólni.nem vagyok bulimiás,mert nem hánytatom magam és nem szedek hashajtó.akkor sportolok mikor kedvem van.mit tegyek?mi ez?

2013. ápr. 12. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit leírtál ezzel én is így vagyok.. van hogy napokig nem eszek sokat alig vacsorázik másiknap meg péksütit eszek vacsorára :) tornázni 2 naponta szoktam, de van hogy nincs hozzá kedvem és akkor elhalasztom.
2013. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagy elhízva, mert akkor írtad volna. Egyszerűen el kell fogadnod a tényt, hogy olyan vagy amilyen, és akkor enni, mikor jól esik, jól megrágni, hogy jóllakj, s mikor jóllaktál, abbahagyni.
2013. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Simon Dániel 23 válasza:
csak ne egyél semmit és lefogyc lehet hogy bele halsz de legaláb nem leszel kövér a koporsóban
2013. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!