Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SEGÍTSÉG! Ettől meg lehet...

SEGÍTSÉG! Ettől meg lehet őrülni!?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok..És ez általában akkor mutatkozik meg ha elmegyek itthonról,félek az utcán a buszion,remegek izzadok halálfélelmem van egyszerűen nagyon idegesítő nem vagyok önmagam :S Gyógyszert szedtem de nem akartam hozzászokni így abbahagytam..Valaki valami ötlet vagy valami??Megköszönném!

De ne dokit meg pszihoterápiát tanácsoljatok meg nem akarok befeküdni sehova hanem valami egyszerű praktika nem létezik??Segítsetek ha tudtok Előre is köszönöm!!!


2013. márc. 11. 11:08
 1/7 klopusz ***** válasza:

Szia!


Szerintem egy doki sem fektetne be sehova. A pszichológus, pszichiáter megtudja oldani a problémádat, de persze a gyógyszert is szedned kellene.

Valamelyik nap éppen volt egy TV-műsor a pánikbetegségről a Spektrumon. Az abban szereplők határozottan állították, hogy a gyógszer+doki párosítás néhán hónap alatt javulást hozott az életükbe.

2013. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm,hogy írtál..Ne haragudj,hogy megkérdezem de Neked is vannak ilyen problémáid,mármint pánikbeteg vagy ??

2013. márc. 11. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy butaság volt a gyógyszerszedést abbahagyni, főleg, ha pszichiáter írta fel neked. Menjél vissza hozzá, ha szeretnél meggyógyulni. Nincs más lehetőséged. Mellesleg milyen gyógyszert szedtél?
2013. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Először cipralexet szedtem utána meg felírt erősebbet már nem tudom,hogy mi volt a neve :/ Nem tudom,hogy mi lenne a jó de nem nagyon akarok gyógyszeren élni.. :S
2013. márc. 11. 20:54
 5/7 A kérdező kommentje:
De hogy érted azt, hogy nincs más lehetőségem??Csak gyógyszerrel megy a gyógyulás??
2013. márc. 11. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok, nekem csak gyógyszerrel ment a gyógyulás, most is szedem, hogy vissza ne essek. De ez eléggé változó, nálam ez vált be. 20/L
2013. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És neked mennyivel lett jobb??gyógyszer mellett??Amúgy egyidősek vagyunk én is 20éves vagyok meg sajnos akkor sorstársak is :( :)
2013. márc. 11. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!