Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egészségtelen munkahely?

Egészségtelen munkahely?

Figyelt kérdés
A cégnél, ahol dolgozom, minden szép és jó lenne, jól fizetnek, rendes a főnök, kedvesek a kollégák, viszont belső irodám van, hiába van körben üveg, nappal is csak a neonfényben lehet rendesen látni (már a neont is utálom), de ami leginkább zavar, hogy nem lehet szellőztetni egyáltalán. Jó időben még valamennyire ki szokták nyitni a körülötte lévő csarnok ablakait, de most, hogy hideg van, szerintem hónapok óta nem volt nyitva egy percig sem ablak. Nekem itthonról az a természetes, hogy minden nap legalább egyszer kiszellőztetünk, teljesen kicseréljük a házban a szobák levegőjét. Lehet attól bajom, ha naponta 4 órát (szerencsére félállásban vagyok csak) teljesen szellőzetlen helyiségben vagyok?
2012. febr. 12. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Kellemetlen lehet,de nem lesz tőle semmi bajod.
2012. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne panaszkodj!


Nem dolgoztál még (és valószínű talán nem is fogsz)

- áramkörlakkozó fotoszolder műhelyben vagy nyomdában elszívás nélkül.

- csomagolóüzemben nulla szellőztetés és zajvédelem mellett

- áruházban 5 éve ki nem takaríttatott klímaberendezés mellett ami a műszak 3 órája után a hátralevő 6-7 órán át megállás nélkül csípte a szemed és az orrod.

- postán télen a minusz 10 fokban egy fémkonténerben aminek egész nap nyitva áll az ajtaja egyetlen olajradiátor mellett.

- nonstop maszek benzinkúton egy másfél négyzetméteres bódéban az út mellett másodmagaddal.


Szerintem ne sírj!

2012. febr. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Második, a bányát kifelejtetted. Ott sem dolgoztam még.

De attól még nem túl egészséges szellőzetlen, mesterségesen megvilágított helyiségben lenni, főleg mivel napfény- és levegőmániás vagyok.

2012. febr. 14. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!