Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan segíthetnék egy barátom...

Hogyan segíthetnék egy barátomon aki már lemondott magáról és az életéről szinte?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki szörnyű dolgokon ment keresztül ennek már több éve és azóta rémálmok gyötrik.Sokszor már úgy érzi az életét is eldobná csak hogy megszabaduljon a rémképektől.Én nem régóta ismerem,de nagyon megkedveltem és szeretnék neki segíteni.Ha tud valaki dokit is ajánlani azt is szívesen fogadom.

2013. ápr. 3. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod? És hol lakik?
2013. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez véleményem szerint egy olyan dolog, amin főként csak magán segíthet az ember. Be kell ismernie, hogy nem a világnak van baja, hanem a szemével amivel a világra tekint(Még ha ez nem is igaz), akkor talán lesz ereje változtatni a dolgokon.
2013. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán ha új, örömteli élmények érnék, azok elnyomnák, kitaszítanák a fejéből a rémképeket. Érdemes lenne bevonni elfoglaltságokba, kikapcsolódni társaságban, sok örömet okozni neki. Valószínűleg a napi mosolymennyiséggel arányosan fognak az éjjel felidéződő álmok a fejéből távozni.
2013. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vidd el bulizni,tàrsasàgba.Ne értsd félre ha beszélgetsz vele az nagyon sokat tud segìteni de a tàrsasàgi élet az nagyon fontos :) nekem ez a véleményem ;)
2013. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
keress olyan szakembert, aki PTSD-ben jártas.
2013. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!