Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Embergyűlöletet mivel győzhete...

Embergyűlöletet mivel győzhetem le?

Figyelt kérdés

Eredendően olyan mentális problémával születtem hogy gyűlölök minden embert! Indokolatlanul indult de ahogy tanulok illetve látom a világot egyre több indokom van a gyűlöletre! Felfogom ezt a (jelenséget).

Félek a gyűlöletem indulattá válik és mielőtt a fenyegetéseim beváltanám szeretnék ellene tenni!

Pszichológus nem vezetett megoldásra 3-at küldtem az őrület szélére avval amit tudok! (Nem részletezem)

Vércsoportom egyedisége miatt nem volt célravezető sőt ellenhatást ért el a gyógyszer! (Agresszió/immunició)

___________________________________

Kérem hozzáértő értelmes válasz legyen!



2013. márc. 29. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Pszichiátrián voltál már?
2013. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Kinövöd.
2013. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Felhívom mindazok figyelmét azoknak akik nem olvastak el a leírást hogy az eddigi válaszokra rávezetően már válaszoltam a leírásban!

Nem poénnak tettem fől a kérdést! Igen is komoly!

Mellesleg közlöm hogy a pszichiáterem állást váltott mert elege lett belőlem!

2013. márc. 29. 23:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor most gondolod, itt választ kapsz?

Barom

2013. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
"3-at küldtem az őrület szélére avval amit tudok!" Itt mire gondolsz? Kíváncsi vagyok rá.
2013. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De nem tiszta az, hogy konkrétan orvosi, pszichiátriai segítséget kaptál, vagy pszichológushoz mentél, mert nem mindegy. Addig nem tudok mit mondani.
2013. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A pszichiáterek nem egy ijedős népség. Ha annyira megrémítetted őket a tudásoddal, hogy inkább elmentek a Tescóba pénztárosnak, akkor te nagyon veszélyes ember lehetsz. Legalább utalhatnál itt valamire a nagy tudásodból! Hátha jól jönne nekünk is. Légyszi...
2013. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs tudása, csak egy magába fordult senki...
2013. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért is gondoltam hogy értelmes választ kaphatok! Tele van a világ mocsokkal! Leg mocskosabbak a válaszolók! Ha tehetném mindenkit megölnék akit tehetek!
2013. ápr. 14. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!