Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van ez, mit tehetek ellene?

Mitől van ez, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Régen utáltam azokat az embereket, akik olyanok voltak mint akivé mára én váltam. És nem tudom már eldönteni, hogy melyik is az igazi énem: a fiúsabb és kicsit vadabb vagy a nőies. Általában csinosan öltözködök de néha lelkiismeret furdalásom lesz, hogy miért ilyen vagyok és nem olyan. Viszont amikor lazább vagyok pedig nem érzem jól magam, és nem tudom hogy a társadalmi elnyomás miatt (ezalatt azt értem, hogy ugye aki kilóg a tömegből azt ki is nézik sokan) vagy mert mára már nem az az igazi, hozzám illő stílus. Lehet, hogy ez így hülyeségnek tűnik, de sajnos elég sokat szorongok emiatt...

17/L



2013. márc. 28. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem,mi a probléma.17 évesen az ember változik,megtalálja a stílusát,ez teljesen természetes.Ne legyen miatta bűntudatod!
2013. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :)
2013. ápr. 3. 01:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!