Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van így és mit tehetek...

Miért van így és mit tehetek ellene? Folyt. Lent

Figyelt kérdés

már több, mint 20 évem volt rá, de még mindig nem sikerült egyetlen emberrel sem hosszú távon normális kapcsolatot kialakítanom, a rövid távú, felszínes kapcsolatokat könnyen kezelem

semmilyen közösségben sem éreztem még jól magam...

teljesen tanácstalan vagyok, nem igazán tudom, hogy miért alakult ez így

de egy idő után a sok kudarc miatt már immunis lettem az emberekre, sokáig úgy képzeltem, hogy olyan, mintha egy külön faj lennék vagy egy másik univerzumból kényszerből jöttem volna a sok kretén közé, persze tudom, hogy ez csak védekezés volt, de sok évig emiatt az elmélet/érzés miatt elutasító voltam mindenkivel, de közben majd' meghaltam, hogy legyen valaki, akivel legalább felszínesen tudok beszélgetni...


most meg azért sem tudok lépni, mert alig tudok eljárni otthonról (betegség vagy valami hasonló miatt)


netes ismerkedés se nagyon megy


Mindenkinek köszi előre is a hozzászólásokat!


2012. ápr. 19. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt kell megértened, hogy minden emberben van valami jó, ami miatt érdemes vele beszélgetni. Beszélgetés nélkül nem nagyon lesz semmi :)

Nagyon nehéz volt nekem is olyan embereket találni, akikkel egy hullámhosszon vagyunk, van közös érdeklődési körünk, de hidd el, nem lehetetlen.

2012. ápr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!