Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » "Sport-őrült" vagyok. Mit...

"Sport-őrült" vagyok. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Szabadidőm túlnyomó részét azzal töltöm, hogy sporthíreket olvasok, interjúkat nézek a youtube-on, olimpiai highlights -okat nézek, sportolókról gyűjtök információt, életrajzokat olvasok, magyar Himnuszt hallgatok, eredményhirdetéseket nézek. Igazából én is élsportoló vagyok, nekem ezek a szabadidős tevékenységek okozzák az örömöt és nyújtják a motivációt. Társaságba nem szeretek járni, számomra az örömöt a sport-videók okozzák és az, hogy elmélkedhetek rajta, hogy micsoda fantasztikus dolog a sport. Nagyon beszűkült az érdeklődési köröm. Próbáltam rajta bővíteni, de nem ment. Az a bajom ezzel, hogy minden mást hanyagolok. Még barátnőre se nagyon van szükségem. Nem tudom mit tegyek.. 18/F
2010. dec. 31. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nembaj ezzel nincs semmi probléma .ezzel azt mutatod hogy te nem egy átlagos ember vagy ha nem egy átlagfeletti igenis van ilyen és az ilyen emberek fognak elérni az életbe olyan dolgokat amit más nem. mert valakinek van motivációja célja és elhatározás a fejébe hogy véghez visz valamit bármi áron.sportolni a legjobb a világon és én a sportolokat tisztelem ,énis a testépitésel foglalkozom és MD-s ujságokat olvasok és abból tanulok és szeretnék valamit elérni testépités terén valami maradandót ugy érzem most vagyok fénykoromba 20 éves vok és még csak minden most kezdődik el .csak igy tovább foglalkozz a sportal és csak azt csináld amit szeretsz.
2010. dec. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért köszi a bíztató sorokat, legalább valaki hasonló cipőben jár, mint én. De mégiscsak, szerintem rossz úton járok. Hát én a magam módján boldog vagyok, különösen akkor amikor edzek, vagy sporthíreket olvasok, de csak ezek azok a pillanatok, amelyeket tudok élvezni. És ez nem egészséges, mert nincs egy barátom se, nem szeretem a társaságot, a bulikat, tanulmányaimban sem vagyok kiemelkedő, sportba sem biztos, hogy viszem valamire, mert dopping-ellenes vagyok, márpedig ez alap elvárás lenne és én mégis mindig nemet mondok, ezért nagy konfliktusok is vannak. Dopping nélkül pedig nem fogok sehova se jutni.. Szóval, ha így nézzük, akkor rossz úton járok. Nem tudom megtalálni az örömöt az élet más területein. Ezért valamilyen formában segítségre van szükségem szerintem.. táncsak nem tévedek?
2010. dec. 31. 01:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs ezzel , én is sportolok küzdősportal foglalkozom . Ahoz hogy valaki jó sportoló legyen pont az olyan jó értelemben vett "fanatizmus" kell ami neked megvan.

Sok sikert a sportban!

2011. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
valami elől belemenekülsz a sportba, de azt csak te tudod, hogy mi elől... talán egy szakember tudna segíteni
2011. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!