Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáter feljelenthet a...

Tikana kérdése:

Pszichiáter feljelenthet a rendőrségen?

Figyelt kérdés

Olvasgatom nagyban, hogy már az alkalmi droghasználat is bűncselekmény és 2 évig terjedő szabadságvesztéssel súlytható.

Ha bevallom a pszichiáternek, akkor feljelenthet ezért?


2013. márc. 11. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
köti az orvosi titoktartás !
2013. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De úgy tudom, ha valami komoly bűncselekményt vallanék be azt jelentenie kell ezt is olvastam.

Lightos cuccokat nem?

2013. márc. 11. 21:00
 4/6 anonim válasza:
nyilván ha aztmondanád neki hogy megöltem egy embert akkor azt nemhallgathatná el mert az meg már bűnrészesség de most hogy te néha betépsz azt leszarja.ha mindenkit lecsuknának aki néha betép vagy betépett akkor fél ország lehetne a börtönbe
2013. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fog feljelenteni.Én is elmondtam neki hogy 8-éves koromban zaklatott egy férfi szexuálisan. Még sem szólt a rendőrségnek, azért van a pszichiáter hogy megbízzunk benne. Nem pedig azért hogy kellemetlen helyzetbe hozzon minket mert akkor senki sem fordulna hozzájuk.Úgy hogy csak semmi pánik, nyugodt légy!
2013. márc. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő csak akkor tehet értesítést a rendőrségen, és szegheti meg a titoktartási kötelezettségét, amennyiben önmagadra, vagy másokra nézve veszélyes vagy. A droghasználat nem tartozik bele, mert gondolom nem azért használod, hogy árts magadnak.
2013. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!