Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy a barátom...

Wolfmander kérdése:

Lehetséges, hogy a barátom megőrült?

Figyelt kérdés
Van egy haverom. Szoktunk a városba járni és amikor tömegben vagyunk el kezd kommandózni mintha valami háború lenne. Gránátot hajigál, begugol a kukák mögé és leordítja az embereket. Amúgy nem szokott csinálni ilyet otthon. Nem tom mi baja van és mit csináljak vele.
2009. szept. 5. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem lehet,hogy csak veled viccelődik?Miket tapasztalsz még?
2009. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az emberek előtt? De az a leggázabb amikor hozzám ordít, hogy kéne egy kis lőszer. Nem tudom, hogy viccelődik -e, de nem úgy tünik, mert elég komolyan nyomja.
2009. szept. 5. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
ez nem normális... beszélj vele h tiszta cikibe hoz...a kéne még 1 kis lőszeren nevettem a legjobban:D
2009. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
sokan cod2 zött :D vagy counter strike
2009. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem csak hülyéskedik.
2009. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Vedd fel valamivel (kamera vagy telefon) és mutasd meg egy pszichológusnak!
2009. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kevesebbet cod-ozzon xD kocka non a fiu xD
2009. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezen én is mosolyogtam, főleg a lőszeren, de ha ennyire zavar, akkor ülj le vele megbeszélni, hogy szerinted ez nem normális, és megtudni, hogy miért csinálja. Az is lehet, hogy valamit elfojt magában, és védekezésül tömegben így viselkedik. Dumáljatok egy nagyot.
2009. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Édes jó istenem mekkora ARC! :D

kéne egy kis lőszer, ezen besírtam xD


ha nem ilyen 0-24, akkor megbocsátható neki, tök jó ha valaki gátlástalanul tud ökör lenni, és rohadtul nem érdekli, hogy ki mit gondol róla. fantasztikus. én a helyedbe értékelném (:

2011. ápr. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!