Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megőrült?! Hogyan tovább?

Megőrült?! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szerint a nagymamám (64éves) megbolondult. Az elmúlt időben olyan megdöbbentő dolgokat művel, amik előtte nem voltak jellemzőek a személyisége teljesen kifordult.A legkirívóbb példákat mondom csak el.

a tengerimalacunk nagyon beteg lett és elkezdett haldokolni. Lelki zsarolással akarta elérni, hogy az egész család végig nézze hogyan haldoklik, és majdnem kiráncigált hogy végig nézem a klinikai halála utána a rángásait.Majd egy lelketlen szörnyetegnek nevezett amiért nem néztem végig ezt a "műsort"...


2011. máj. 27. 08:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Történt egyszer, hogy a kutyánk eltűnt (az öcsém vitte ki sétálni.) Felhívott telefonon, hogy a szörnyeteg bűnöző testvéremet, még csak nem is érdekli hogy elveszett a kutya, és nem is szenved.Szó szerint ezt mondta bárcsak szenvedne...minden vágya, hogy szenvedjen, mert egy szemét...és közben elkezdett röhögni. Pár óra múlva átmentem és azt mondta, hogy ő ilyet nem mondott, ő nem beszélt velem telefonon, nem is látta a telefonomat. Erről anyukám egy szót se hallott, már arról, hogy én és mami beszéltünk, de ahogy hazajött mesélte a testvérem lelkileg meg van törve, mert ma a nagyim nagy műsort rendezett és terrorizálta.
2011. máj. 27. 08:57
 2/5 A kérdező kommentje:
javítok: a testvéremet nem látta.
2011. máj. 27. 08:58
 3/5 A kérdező kommentje:

És, ami a legerősebb...azt meséli mindenkinek, hogy én megvertem őt!!!!Fizikailag bántalmaztam!!!AMI számomra bizonyíték, hogy tényleg megőrült, mert normális ember ilyet nem állít, aki ismer minket az meg főleg NEM!!

Ő 170cm és 100kg, amíg én 157cm vagyok és 45kg, szóval majdnem hogy fizikai képtelenség...amúgy az este összevesztem vele, mert meghazudtolt rám fogta a "látomásait" és majdnem megtámadott egy ollóval...Sok ilyen történet van, a lényeg BETEG, de mivel gyűlöl mindenkit, kivéve a fiát (a nagybácsimat) aki leszarja őt, ezért nem tudom mit lehetne tenni vele, mert az biztos, hogy nála valami megszakadt!!!

2011. máj. 27. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mentőt is hívhatnátok hozzá. Ha ilyeneket csinál, közveszélyesnek számít.
2011. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szüleiddel kéne megbeszélned a dolgot, mondd el nekik őszintén,hogy miket tapasztaltál.Ja és ne mondd rá a családod előtt, hogy őrült vagy hülye,mert lehet,hogy nem fognak téged komolyan venni.Utána eldönthetitek,hogy elviszitek kivizsgálásra (amit én javaslok),vagy nem.Lehet, hogy egyszerűen csak demens,vagy valamilyen neurológiai problémája van, azért viselkedik így.Akár pszichiátriai megbetegedése is lehet,ami azért ritkább,de ilyen idős korban előfordulhat.
2011. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!