Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! A barátom anyja...

Segítség! A barátom anyja megőrült?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátommal, én 17, ő 18 éves. Nagyon szeretjük egymást, egész eddig minden kerek volt. Az édesanyjával is jó viszonyt ápoltam, de egyik percről a másikra megváltozott rólam a véleménye. Hirtelen elkezdett olyan képzelgéseket gyártani, hogy én vettem rá a cigizésre a barátom, én teljesen elrontottam őt, én össze-vissza hazudozok, sőt meg is csalom a párom, én csak egy szakadt ribanc vagyok(ezt így mondta). Mi tudjuk, hogy ebből egy szó sem igaz persze. Nem vagyok ez a típus. (A szüzességemet 10 hónap után adtam oda neki.) Az egészben az a legszebb, hogy mindezt a hátam mögött mondta. Fel fogom keresni, hogy kikérjem magamnak amiket rólam állít. Nem tűröm, hogy ok nélkül porig alázzon. Akiknek elmeséltem eddig, azt mondták, hogy vagy megőrült, vagy féltékeny rám. Mi lehet ennek a hirtelen változásnak az oka?
2011. márc. 4. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára féltékeny. Attól is fél, amitől sok fiús anya, hogy a kicsi fiacskájának egy másik nő lett a fontosabb. Kitartás, majd megenyhül, hadd dühöngjön. Persze keresd fel és beszélj vele nyíltan, de tisztelettel.
2011. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg beszélj vele,de semmi csúnyát ne mondj rá,vagy ilyesmi,mert akkor majd ő fog azzal jönni,hogy mért ribizted le...
2011. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy nem az a típus vagyok. :)

Ha zengeni fog a panelház az ordítozástól, az nem az én hangom lesz. Én kulturáltan mondom el, amit el akarok mondani. Csak nem értem, hogy miért pont az 1 éves évforduló után jött ez a nagy utálat.

Amúgy meg, ha drága anyóskám tudná, hogy kb. mindig én adok tanácsokat a barátomnak, hogy hogyan béküljenek ki, amikor össze vannak veszve...no erről ennyit. :)

2011. márc. 4. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, teljesen más baja van, csak így vezeti le.
2011. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is így volt, egészen addig azt hittem, hogy jó viszonyban vagyok a barátom anyjával, de aztán lemondott mindenféle........-nak. csak néztem, nem hittem el, amikor visszahallottam másoktól. és sajnos igaz volt :(
2011. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Isten hozott a felnőttek életében! Anyuka fél, hogy elveszíti a pici fiát, és nem született olyan nő a földre, aki jó lenne a kis drágájának.

Nézd a jó oldalát, ez elmélyíti a kapcsolatotokat!

2011. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb ezt a kérdést tisztáznotok. Ha nem sikerül, akkor pedig megoldást találnotok akkor pedig egy "élhetőbb" élethelyzetre váltanotok bár ehhez még kell egy kis idő nektek, úgy gondolom.
2011. márc. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!